На кого стала схожою жінка, яка прожила 10 років без чоловіка

Усі жінки завжди бояться одного – зради чоловіка та розлучення. Усі ми чомусь звикли думати, що піти із сім’ї – це погано та нестерпно боляче. Втім, інколи краще відпустити шлюб, у якому вам і так було погано, щоб почати нове, куди краще життя.  Тож і виявляється, що ніякого больового порогу в такому випадку немає і жінка без стосунків цілком може існувати. А ще почуватися при цьому дуже щасливою та задоволеною. Хоча у багатьох людей дуже стереотипне бачення, тому вони з превеликою радістю почнуть заперечувати вищесказане.

Тож сьогодні ми готові навести вам декілька аргументів.

Жінка без стосунків

Один із найбільших стереотипів пов’язаний з тим, що жінка, у якої давно не було чоловіка, обов’язково зла та похмура. Смішно чути подібне. Так, у біологічному та ментальному плані маємо деякі зрушення, але ж не у всіх жінок на думці тільки одне. Чоловіки – далеко не найголовніша ціль кожної дами. 

Другий стереотип: біологія. З огляду на відсутність певного роду стосунків, в організмі й справді відбуваються зміни та різноманітні ускладнення. Втім, це аж ніяк не робить жінку монстром і мінімально позначається на способі її життя. Зате інші стверджують, що такі пані постійно в поганому настрої, незадоволені собою та навколишнім світом.

Третій стереотип: жінка, яка живе без чоловіка, непристосована до життя. Ось деякі люди гадають, що без наявності чоловічого плеча панянка не зможе збудувати кар’єру чи знайти роботу. Та й діток народити й поставити на ноги буде не матиме снаги. Думаємо, що пояснювати щось тут буде зайвим. Одразу зрозуміло, що це повна нісенітниця. 

Наступний міф: жінка не може вважатися жінкою, якщо вдома у неї не сидить перед телевізором чоловік, який постійно розкидає шкарпетки і просить їсти. Загалом люди вважають жінку без чоловіка ніким. Але, як виявляється, є панянки, яким цілком начхати на подібні думки.

А ось одна з жінок уже десять років не має чоловіка. Втім, це її зовсім не турбує. Інші бідкаються, як їй складно, а сама вона запевняє, що може з легкістю з усім впоратися самотужки. У неї робота, діти, власна квартира – і досягла всього цього вона самотужки. До того ж вона навіть полагодити в домі все може сама. І виходить у неї навіть краще, ніж у деяких чоловіків.

Коли запитуємо в неї, чи не хоче вийти заміж? Жінка сміється і  каже, що тільки нещодавно вивела тарганів з квартири. Для чого їй ще один?  Він же як паразит, на вуха сідає, лестить, а потім користі з нього ніякої. перевірся. А там і зради, і докори, і сварки. Самій спокійніше. Життя тоді розмірене. “Я нормально почуваюся і без чоловіків. У мене кар’єра, власні інтереси, мені нікого не хочеться терпіти!”

При цьому панянка має гарний вигляд, стильно одягається. Спокійна та красива жінка. То що не так із жінками, у яких немає чоловіків? Жоден симптом із вищеперелічених ніяк не проявляється. Тож усе це не більше, ніж вигадки самих чоловіків, які хочуть довести власну потрібність.

Та й жінка без стосунків у сучасному світі – не таке вже незвичне явище. Тож правду говорять люди чи це всього лише стереотипи, вирішувати вам.

Діліться думками в коментарях.

Чи може жінка щасливо існувати й без чоловіка?

Чи є в такому житті мінуси?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector