– На маму ти маєш витрачати більше, ніж на дружину! – Свекруха влаштувала справжню істерику, побачивши подарунок чоловіка

Того тижня в мене з чоловіком був ювілей – десять років подружнього життя. Серйозна дата, погодьтеся? Називають олов’яним весіллям. Ми вирішили піти в гарний ресторан, столик замовили. Дітей мали відвезти до моєї мами, аж раптом зателефонувала свекруха.

 – Нащо їх так далеко везти. Тим паче раптом ви схочете затриматися, діти поснуть, потім будити. Я приїду посиджу, так краще буде.

Грішним ділом, я подумала, що вона просто хоче приїхати й привітати нас. Може й подарунок приготувала, хто знає.

Я одягнула найкращу сукню. Колись давно придбала зі знижкою, все нагоди не мала нарядитися. Ще й хутро знайшла, яке ще до весілля мені тато подарував. Так кортіло бодай деколи почуватись королевою.

Нарешті приїхала свекруха. Коли вона побачила мене, аж ахнула. 

 – Нічого собі в тебе наряд. Певно повно грошей видала? І розумно так зараз витрачати кошти? Все ж важкі часи, треба економити.

 – Та воно старе, багато років у шафі провисіло. І хутро ще до весілля тато подарував.

 – Та не розказуй. Мій Дмитро тебе балує.

Неприємно було це чути, але сперечатись не хотіла. Ми пішли. Вечір був казковим, давно так добре разом не відпочивали. Почувалися, наче знову молоді. Чоловік мені подарував дивовижний подарунок – золоту каблучку з маленьким діамантом. Я була вражена. 

Щасливі ми повернулися додому. Свекруха з порогу почала випитувати.

 – А що тобі Дмитрик подарував?

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я мусила показати каблучку. Подивившись, вона аж ніяк не зраділа. А коли збагнула, що камінчик дорогоцінний, то таку істерику почала.

 – То мені ти на 60 років подарував мікрохвильовку, а дружині он яку каблучку дорогу! Хіба ж мама не важливіша?

 – Послухай, та мікрохвильовка теж не дешева!

 – Егеж, десь втричі дешевша. Так ти неньку поважаєш?

Ображена, з криками вона пішла. Так ніяково мені було, словами не передати. Навіть думка була віддати подарунок їй. Але не хотіла образити чоловіка. Все ж він старався.

Наступного дня свекруха зателефонувала і сказала, що на свій день народження хоче теж каблучку з діамантом, але більшим ніж в мене. І це принципово. 

Мені це дивно, адже вона чудово знає, що ми не багаті. Виплачуємо кредит за квартиру, їздимо на старій автівці, ще й діти підростають, треба гроші збирати на освіту. 

Як на мене, все це маніпуляції й ми не мусимо робити так, як свекруха каже.

А ви як вважаєте? І справді чоловік має мамі дарувати дорожчий подарунок, ніж дружині?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector