На небо полетів ще один герой – загинув відомий пілот Владислав Риков, який здійснив понад 385 бойових вильотів проти ворога

Під час виконання бойового завдання загинув льотчик Владислав Риков. Він боронив країну від початку повномасштабного вторгнення і мав 385 бойових вильотів.

Льотчик Ростислав Лазаренко повідомив, що Владислав Риков не був публічною людиною і його мало хто знав. Втім, захисник пообіцяв згодом розповісти історію про Героя.

Вчора мені вирвали серце. 07.02.2024 під час виконання бойового завдання загинув мій бойовий братик, член нашої бойової сім’ї, мій заступник – Владислав Риков. На його рахунку 385 бойових вильотів – це був найкращий льотчик і командир, якого я знав. Він прикривав мою спину з початку повномасштабної війни як на землі, так і в повітрі, підготував велику кількість як бойових ведених, так і ведучих. Для мене це надзвичайно тяжка втрата, бо за цих майже два роки війни Влад завжди був поруч і всі проблеми ми вирішували разом,–

написав Ростислав.

Пошепки

Влада мало хто знав, але його історію я розповім згодом, бо про таких людей потрібно знати й памʼятати — він віддав життя за наші життя, за нашу свободу і за нашу Україну! — пообіцяв Ростислав Лазаренко.

У Героя залишилася сім’я – дружина та маленька донька.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector