“На Новий Рік навіть не приходи, якщо не попросиш вибачення в Олесі!” – сказав син, коли дізнався про нашу з невісткою сварку

Ми ще декілька днів тому домовилися з сином, що будемо разом Новий Рік святкувати. Після 12 години він з невісткою підуть до сусідів, а я залишуся з онуками на ніч.

З Олесею наперед продумали меню та записали, чого та скільки треба купити. Бо ви знаєте, які черги на базарі та магазинах утворюються, всі люди готуються до свят. 

Ми навіть вирішили взяти якісь такі дорогі наїдки, типу ікру, лосось та ще багато сирів до столу. Звісно, коштують вони набагато більше, ніж звичайні страви. Ну але раз в рік можна себе потішити.

Так от, з Олесею ми накупили аж 3 пакети продуктів, взяли багато солодкого для діток. Була в шоці, коли побачила чек з магазину, вийшло майже 4 тисячі гривень. І це без шампанського та вина. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я ще з дитинства сама люблю Новий Рік. Згадую, як з покійною матусею готували страви до столу, прикрашали нашу ялиночку на дворі різними гірляндами, кульками та дощиком. У школі я навчилася робити з паперу зірочки маленькі, також їх чіпляла на ялинку. 

Ну ви розумієте, що Новий Рік – то дуже таке тепле та родинне свято. Я ніколи не святкувала його з друзями, тільки у сімейному колі близьких родичів. 

І найголовніше правило було в хаті одне – борони Боже взяти якісь продукти з холодильника до Нового Року. Ну не в тому плані, що треба голодувати, а не їсти консерви, рибку чи солодке, яке батьки хотіли подати до столу. Я цього правила дотримувалася постійно. У мене навіть в холодильнику полички були спеціально поділені. А як не вистачало місця – то виносила на балкон.

Так от, у середу ми купили все необхідне та занесли до квартири. Онуки одразу побачили у пакеті солодощі та почали діставати шоколад:

– Ні, шановні, це для кексиків. Ви ж хочете на Новий Рік кекси?

– Ні, я хочу вже шоколадку!

Онуки в мене дуже розпещені. І я вважаю, що це провина невістки. Олеся не вміє казати дітям “ні”. От захотіли вони просто так новесеньку машину на пульті керування – все, наступного дня іграшка вже вдома. Побачили у магазині печиво чи цукерки, вже через декілька секунд Олеся стоїть на касі з пачкою. 

Ніякої стриманості та дисципліни в них взагалі не було. Якось я намагалася поговорити про це з сином, натякнути, що дітей треба трохи тримати в кулаці. А він сказав, що це дуже жорстоко:

Пошепки

– Мамо, я маю гроші дітям на солодке та іграшки. Хочу дати їм найкраще дитинство.

– Сину, та вони виростуть егоїстами. Ти не давай Олесі свої гроші витрачати. Щось вона вже в декреті засиділася. 

І от що трапилося в той день. Я буквально на хвилинку залишила пакети на кухні, пішла мити руки. Повертаюся – а онуки вже встигли відкрити пачку ковбаси, шоколадки та сир з’їсти. 

– Господи, Олесю, ти подивися, що твої бешкетники начудили!

– Ну і що? Чого викрикаєте? Я ту ковбасу та сир куплю ще в магазині, хай діти поласують.

– Ми як з тобою домовлялися? Що ці продукти до Нового Року тримаємо. От через тебе все свято зіпсовано! 

– Через мене? То ви готові за якусь нещасну ковбасу такий скандал влаштувати.

Сварилися ми з невісткою дуже довго. А потім вона взагалі показала мені на двері та сказала, щоб я на свята не приїздила у гості. Навіть не дала попрощатися нормально з онуками.   

А ввечері до мене зателефонував син. І сказав, що я повинна попросити пробачення в Олесі:

– Посварилася з нею через якусь дурницю. Ковбаса! Мамо, ти при своєму розумі? У країні не голод, аби лаятися за таку дрібницю.

– Сину, а як вона мене виставила з квартири? Нехай перша просить вибачення.

– Мамо, тоді можеш до нас на Новий Рік навіть не приходити, якщо не попросиш вибачення!

Я не знаю, що робити. Доведеться мені все-таки 31 грудня самій у квартирі сидіти…

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector