– На що ти витрачаєш аліменти? Ні копійки не дам, поки звіт не побачу! – Син не платить колишній. Думаю, має рацію

Тема дуже делікатна. Не знаю навіть, як пояснити. Три роки тому мій син Денис розлучився. Він покохав іншу, і я не можу його звинувачувати, адже колишня невістка Аліна була жахливою господинею. Вона ніколи мені не подобалась, та я не втручалась, лишень натякала синові, щоб шукав кращу.

Та в них народилась донька Соломія, гарна дівчинка. Дитина не винна, що батьки помиляються. Але Денис від доньки не відмовлявся. Він підприємець, гарно заробляє, тож завжди справно сплачував аліменти. Але нещодавно Аліна мені зателефонувала і поскаржилась:

 – Поговоріть з Денисом, він перестав платити. Ми ледве зводимо кінці з кінцями. Я ж не сиджу вдома, працюю, та цього замало. 

 – А на що ти витрачаєш гроші?

 – А ви порахуйте: комунальні платежі, їжа, гуртки Солі!

Мені навіть незручно стало. Не могла повірити, що мій син так вчинив. Відразу ж подзвонила йому. 

 – Любий, а що це Аліна про тебе розповідає таке?

 – Що саме?

 – Що ти гроші на дитину не даєш. Невже це правда?

Пошепки

 – Правда. І не буду давати. Я їй щомісяця по 8 тисяч перераховував, а донька ходить в старому одязі. На що вона ці гроші витрачає? На свої манікюри? Ні копійки не дам, поки вона звіт не покаже. І нехай чеки за все зберігає.

Я синові повірила. Аліна ніколи довіри не викликала. 8 тисяч – то великі гроші. Нехай думає головою. А син завжди в мене чесний був. Навіть зараз, коли він готується до весілля, будинок придбав, та продовжує допомагати мені, ще й аліменти платить.

Колишній невістці я навіть телефонувати не стала. Та на вихідних вона привезла до мене Соломію.

 – І що, ви говорили з сином?

  – Так, він каже, що ти на манікюри гроші витрачаєш, а донька навіть одягу пристойного немає.

 – Та подивіться ви на ціни, яке все дороге. 4 тисячі я лише на гуртки видаю. 2 – щомісяця відкладаю на освіту, адже не знаю, що на нас чекає. От і рахуйте, що залишається! Хіба ж я когось обманюю? Собі вже роки нічого не купувала. 

Вона пішла, а я вже й не знаю, кому вірити. Цілком можливо, що Аліна обманює, як перевірити? Напевно син має рацію, треба чеки збирати. 

Як гадаєте, має дружина звітувати, на що аліменти витрачає?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector