На весіллі доньки я почула дуже сумну новину. Для кого я взагалі в тій Іспанії стараюся?

Я гадала, що проживу зі своїм чоловіком Дмитром до самої старості. Однак, декілька років тому дізналася, що у нього була коханка. Та чого була? І зараз є, виховують разом дитину. 

Зовсім випадково про це дізналася. Чоловік залишив на столі свій телефон і я побачила листування. Виявляється, що, по суті, ніяких відряджень у Дмитра не було. Коли він мені казав, що їде на якусь конференцію до Києва чи в Харків, то насправді зустрічався з коханкою Мариною. 

Звісно, я не стала це все терпіти та подала на розлучення. За законом, мені мало відійти половину вартості квартири – ми жили у чотирикімнатній, у гарному районі, майже центр міста. Однак, Дмитро почав мене шантажувати. Він вимагав, аби я відмовилася від майна, інакше наставить проти мене доньку та інших родичів. Але я не відступила. 

На щастя, донька Анна стала на мою сторону. Не знаю, що б я робила без її підтримки. Влітку 2017 ми вирішили поїхати до моєї мами. Вона вже багато років живе та працює в Іспанії, кликала нас у гості. Ми дуже добре відпочили, особливо я після такого стресу з розлученням. 

Життя в Іспанії мені дуже сподобалося. Люди привітні, щирі, добрі. Гарна архітектура в місті, багато цікавих місцин. Тому вирішила, що залишуся тут жити та знайду роботу. Мама знала одну сеньйору, яка шукала доглядальницю для літнього батька. Тим паче, що платили дуже гарні гроші, я б змогла якраз відкладати доньці на навчання в університеті. 

І от вже з жовтня 2017 я живу та працюю в Іспанії. Половину коштів висилала, половину віддавала доньці. Після розлучення ми з чоловіком домовилися про обмін. І якраз свою половину я переписала на Аню. Купила їй двокімнатну квартиру біля університету, аби вона не жила в тих паршивих гуртожитках з чужими людьми. 

За 5 років у мене назбиралася пристойна сума. Розуміла, що довго в Іспанії не буду працювати та колись настане час повертатися в Україну. Тому вирішила, що на ті відкладені кошти я куплю собі квартиру. Поки що в нульовому циклі, хай помалу розбудовується. Потім зроблю ремонт та переїду. 

Пошепки

Якраз цього травня моя Аня виходила заміж. Я допомогла молодятам з весіллям, як могла – і вина привезла, сири, хамон, солодощі якісь. Звісно, на весілля прийшов мій колишній чоловік зі своєю жінкою та дитиною. Хоча Аня зізналася, що запрошувала тільки його. Добре, що ми сиділи за окремими столиками. Всі родичі мене розпитували за роботу в Іспанії, яке там життя, чи варто переїжджати. А на того горе-татуся ніхто уваги не звертав. Так йому і треба. 

Однак, після весілля донька сказала, що вони з чоловіком будуть переїжджати. Їм запропонували гарну роботу в іншій області. Це остаточно мене засмутило. Адже єдина причина, чому я хочу повертатися додому – це Аня. 

Тиждень тому я повернулася до Іспанії. І знаєте, настрій геть кепський та паскудний. Ніяка робота до рук не йде. 

Просто я розраховувала, що на старості років буду няньчити онуків, ходити до Ані в гості. А тепер навіть не знаю, чи ми зможемо на вихідних бачитися. Донька каже, що я дарма переживаю і накручую ситуацію. 

Як мені бути, скажіть? Може, поки не пізно, продати квартиру та купити нову в тому місті, де живе моя донька? Чи це її дуже засмутить? 

Що ви порадите нашій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector