На весіллі наречений зробив пропозицію сестрі своєї майбутньої дружини

Ми розповімо вам дивовижну історію про двох дівчат. Ешлі і Ханна – дуже близькі сестри. Вони не близнюки, але їхні почуття і взаєморозуміння на рівні сестер, які народилися в один день. Ешлі на кілька років старша від Ханни, тому постійно її доглядає. Річ у тому, що молодша сестра народилася з синдромом Дауна. Але і це ще не все. У Ханни, на додачу, ще й діабет. Старша сестра присягнулася ніколи не кидати сестричку.

Йшов час, дівчатка росли. У Ешлі стали з’являється залицяльники. Але на всі побачення вона брала з собою Ханну. Такий «баласт» мало кого влаштовував з хлопців. Ніхто з них не хотів спілкуватися з дауном. З цими хлопцями спілкування відразу ж закінчувалося. Якось дівчина познайомилася з хлопцем, на ім’я Уілл. Вони сподобалися один одному і скоро почали зустрічатися.

Дівчина дуже боялася негативної реакції Уїлла на Ханну. Їй справді дуже сподобався Вілл, але якщо і він не сприйме Ханну, то з ним теж доведеться попрощатися. Коли Ешлі познайомила Уїлла з сестрою, то її побоювання не підтвердилися. Хлопець дуже прив’язався до молодшої сестри своєї дівчини. Вони весь час проводили втрьох. Уілла ніколи не бентежив той факт, що у Ханни синдром Дауна. Він полюбив Ханну як рідну сестру. Ешлі жартувала, що Уїллу доведеться брати в дружини відразу двох сестер.

Одного разу вони були на пікніку. Це був звичайний літній день. Але в якийсь момент Уілл став на коліно перед Ешлі. В руках він тримав обручку. Хлопець попросив руки у своєї дівчини. Та з радістю відповіла «так».

Уілл, поцілувавши свою наречену, сказав, що це ще не все. Він повернувся до Ханни і знову опустився на коліно. В руці у нього було ще одне кільце. Це було незвичайне кільце. Воно було фамільною цінністю сім’ї Уілла і колись належало його бабусі. Уілл вимовив: «Ханна, ти будеш моїм найкращим другом?» Дівчина не могла стримати сліз. Звичайно ж, вона погодилася.

В день весілля в весільній сукні були обидві сестри. Вони попросили, щоб священик виголосив для Уілла і Ханни особливу, жартівливу клятву. Він сказав: «Чи згодні ви завжди ходити на рибалку? Розповідати один одному дурні, смішні жарти, а також піклуватися один про одного?». Коли обидва відповіли ствердно, священик оголосив їх кращими друзями і дозволив їм обійнятися.

«Моя сестра ніколи не зможе жити одна. Коли мої батьки стануть старші і більше не зможуть піклуватися про Ханну, вона буде перебувати під моєю опікою. Я вдячна моєму чоловікові за ту підтримку, яку він їй надає», – говорить Ешлі.

Люди з синдромом Дауна відрізняються від здорових. Але вони такі ж люди, як і всі інші. Уілл вчинив дуже мужньо. Він не відмовився від дівчини з «приданим» у вигляді хворої сестри. Навпаки, він зробив все, щоб Ханна відчувала себе звичайною людиною.

що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector