На весіллі у натовпі я побачила статну жінку. Відразу збагнула, хто це. Наречений вже чекав, та я наважилась на розмову

Моя родина дуже серйозно ставиться до традицій. Саме тому, коли я повідомила, що прийняла пропозицію Віктора, почалась підготовка. Участь брали усі рідні, враховували кожну деталь. 

І ось настав довгоочікуваний день. Із самого ранку Вітя приїхав за мною. Ми прикрасили двір, подивитися зібралось пів села. І ось я вийшла. А тоді у натовпі побачила статну жінку. Відразу збагнула, хто це. Тато мав рацію, я дуже на неї схожа. Сльози полилися з очей і я побігла до цієї жінки.

 – Тітко Марина! Це ви?

 – Так, я! Яка ж ти гарна, наче принцеса.

Ми міцно обійнялись. Це вперше я побачила татову сестру. Річ у тім, що тато з братами й сестрами зростав в дуже поганій сім’ї. Батьками не було діла до дітей. Вони цілісіньким днями пили й розважались з друзями. Врешті малюків забрала соцслужба. Тато був найстаршим, йому тоді вже 14 виповнилось, далі 11-річна Маринка і ще два братики та зовсім маленька сестричка. 

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Батько мріяв, що в 18 років знайде їх, і оформить опіку. Та нікого вже не зміг знайти. Та й грошей він зовсім не мав, навчався в технікумі, жив у гуртожитку. Надалі мій тато зробив усе можливе, аби вирватися в люди. Відкрив власну майстерню, гарував цілодобово. Згодом зустрів маму. 

Народилася я. Та після пологів в неньки виявили невиліковну хворобу. Вона померла, коли мені було всього два. Тато довго не міг оговтатися, але тримався заради мене. Коли ж я підросла він постійно казав, що я дуже схожа на його сестру Марину. І він знову почав шукати.

День мого весілля – найщасливіший для нас усіх. Він подарував усім надію та віру. Тітка тепер живе поруч. Вона переїхала в наше місто разом із сім’єю. Адже виявилось, що до війни жила в Бердянську. Їм вдалось вирватися з окупації в Хмельницький. І зустрівшись з братом вона вирішила перебратися в наше невеличке місто. 

Тепер в мене багато родичів, а буде ще більше. Ось такі подарунки на свята найкращі! Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector