На вихідних я вирішила простежити за свекрухою з дочкою. Віддала дитину, а сама чекала неподалік за будинком (свекруха завжди виходила погуляти з дитиною

На одній з дискотек я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Ми обмінялися номерами телефону, наступного дня він зателефонував й запросив на прогулянку. Ми були в кафе, потім пішли на каток, це був дуже романтичний вечір, так ми почали зустрічатися. Ми ходили разом в ресторан, завжди у мене вдома були букети квітів, подарунки.

Пройшов рік, як Ігор зробив мені пропозицію і ми одружилися. Він переїхав до мене, а згодом я народила доньку Аріну. Ще під час вагітності чоловік був дуже щасливий, носив мене буквально на руках. Після народження дитини, чоловік в усьому мені допомагав, прокидався вночі, годував доньку. Але його захоплення вистачило буквально на перші пів року. Він “награвся” в сім’ю і просто забув і про мене, і про доньку.  Ігор почав пропадати вечорами, гуляв з друзями, згодом всю зарплату він витрачав на свої розваги. Я не раз влаштовувала скандали, а потім подала на розлучення.

Зібрала його речі і виставила на двері. Суд дав нам три місяці на примирення, але чоловік змінюватися не збирався, хоча сам і не давав згоду на розлучення. Дитину я привозила свекрусі на вихідні, він мав можливість спілкуватися з донькою. З його матір’ю в нас були нормальні стосунки до розлучення, а потім вона почала мене у всьому звинувачувати. Ніби то я не змогла врятувати сім’ю. Після таких слів я перестала возити до них дитину.

Згодом свекруха зателефонувала до мене і сказала, що не хотіла мене образити, й попросила знову дати їм можливість спілкуватися з Аріною. В неділю я відвезла доньку до бабусі, а сама поїхала у справах. Потім забрала доньку. Аріна в той вечір дуже вередувала і взагалі мене не слухала. Згодом таке стало відбуватися після кожного візиту до свекрухи. Я вирішила дізнатися у Ігоря, чим вони займаються з Арінкою. Колишній чоловік сказав, що я все накрутила собі в голові, і ніхто нічому поганому не вчить.

Пройшло два місяці і мої стосунки з донькою значно погіршилися. Дівчинка дуже вередує, а нещодавно заявила мені, що хоче жити з батьком і бабусею. Мене це дуже здивувало, адже раніше донька такого не говорила. От одного разу я вирішила прослідкувати за свекрухою  й Аріною, щоб вияснити для себе правду. Бабуся йшла з онукою в магазин, свекруха розповідала, що скоро забере мою доньку до себе і буде купляти їй багато подарунків. А ще в неї завжди будуть цукерки, а з мамою жити погано, адже мама не дозволяє їсти солодощі. 

Ось як можна після такого давати бачитися з дитиною?

Я не можу заборонити бабусі і батькові бачитися з дитиною, але такого я не хочу терпіти.

Як мені вирішити цю ситуацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector