На Вінниччині на похоронах загиблого бійця священник Московського патріархату хрестом відлупцював священника ПЦУ (відео). Сутички між церковнослужителями стають все частішими

Про інцидент, що стався 22 липня під час траурної церемонії прощання з бійцем ЗСУ Олександром Зінівим, який загинув біля Миколаєва, повідомив місцевий активіст Сергій Тімков.

Саме він виклав відео, де зафіксовано момент нападу на священника томашпільської релігійної громади ПЦУ протоієрея Михайла Василюка настоятелем храмів УПЦ МП у селах Яланець та Нетребівка отцем Анатолієм Дудко. Там чітко видно, як він замахнувся металевим хрестом.

“Московський піп під час промови настоятеля ПЦУ отця Михайла проявив агресію, завдав легких тілесних ушкоджень, зірвав хрест із настоятеля і намагався використати свій хрест як знаряддя для побоїв. На мою думку – це переходить всі можливі та неможливі межі нахабства”, – написав Тімков.

Згодом повідомили, що отець Михайло пішов у поліцію з заявою про завдання тілесних ушкоджень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector