На виписці з пологового будинку медсестра віддала їй згорток, жінка відразу зрозуміла — в конверті чужа дитина

Жінка виписувалася з пологового будинку, і тут на руки їй дали гарний конверт з бантиком, на вулиці чекають рідні. Жінка дивиться на малюка і розуміє, що це не її дитина. Вона зрозуміла це одразу.

Тоді Людмила взяла малюка в медсестри і поклала на стіл. Вона повільно почала роздягати дитину, а медсестра не розуміла що відбувається. Вона вже була роздратована та сказала, що на виписку чекають інші люди. 

Людмила продовжувала роздягати дитину і нічого не відповідала. Тоді вона глянула на медсестру і зі слізьми на очах кричала:

ЦЕ ХЛОПЧИК. ДЕ МОЯ ДОЧКА? НЕГАЙНО ПОВЕРНІТЬ ДИТИНУ АБО ЗАРАЗ ТУТ НІЧОГО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ.

Медсестра налякано побігла у відділення і тоді до Людмили прийшла завідувач з донькою. Лікарка тоді стала вибачатися перед Людмилою за таку жахливу помилку. Вона розповіла, що у цього хлопчика теж того дня мала бути виписка, точніше його мали перевести в будинок маляти, оскільки матір одразу відмовилася від дитини після народження. 

Людмила не стала лаятися, взяла доньку і пішла до чоловіка. Цілий день матір думала про того хлопчика, їй було дуже жаль цього малюка. Вона весь день проплакала, а ввечері все розповіла чоловікові.

Батьки довго думали і все-таки забрали хлопчика теж. Тепер його звуть Максимко і вони виховують їх з донькою, як брата з сестрою. Всі рідні їх підтримали в цьому рішенні. Тільки ось коляску довелося купити іншу — для двійні.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: