На яких звірів схожі різні знаки зодіаку!

Ось цих тварин нагадують 12 знаків зодіаку.

Козеріг – собака

Якби Козероги були тваринами, то неодмінно собаками. Вони вірні друзі та партнери по життю. Також з цими людьми можна спокійно будувати бізнес. Ці люди щиро радіють перемогами інших та ідуть на жертви заради благородної мети. 

Вони так само гостро, як і брати наші менші, переживають моменти своєї непотрібності та

 

 

 

нелюбові.

Риби – руда лисиця

Лисиця – руда красуня, символ хитрості і підступності. Вони прекрасні і небезпечні водночас. Це привабливий знак, який вміє себе подати, а також хитрі та інколи підступні. Жінки-Риби – природжені актриси. 

Овен – єнот

Єноти – не такі милі, як здаються на перший погляд. Вони справжні бійці, які завжди досягають мети. Насправді єноти – справжні бійці, які не бояться нікого і нічого. Милі і пухнасті зовні, всередині вони справжні воїни, готові продемонструвати свої кігтики в момент небезпеки.

Єноти дуже агресивно реагують, коли хтось вторгається на їх територію і лізе не в свої справи. Так ці жінки нещадні і безжальні до тих, хто хоче порушити їх плани.

Телець – ведмедиця

Ведмідь – величезна грізна та люта тварина. Його бояться всі жителі лісу. Але це відбувається лише тоді, коли він не спить. Жінка-Телець, як і ведмедиця, вважає за краще більшу частину часу перебувати далеко від галасливої ​​юрби.

Чим вона зайнята в цей час? Відпочиває на природі. Вона дуже не любить, коли її усамітнення переривають сторонні люди. Вона також різко  захищає своїх близьких.

Близнюки – барханний кіт

Жінки цього знака при всій своїй відкритості світу – досить загадкові істоти, як і барханна кішка. Близнята, як і всі котячі, дуже цікаві і хочуть бути в курсі останніх новин. Вони жадібно вбирають нову інформацію і враження.

Але в якийсь момент жінки-Близнюки здатні піти від зовнішнього світу і зануритися в себе. Так і кішки мають звичку затаюватися в барханах і кам’янистих насипах, щоб пережити спеку і підготуватися до нічного полювання.

Пошепки

Рак – левиця

Левиці граціозні і жадають знайти справжнього лева, який захистить потомство. Їх чоловік – видатний, мужній, сміливий. Тільки такий зможе підкорити левицю, яка живе всередині жінки-Рака. 

Вона любить займатися домашнім господарством і дітьми, завдання чоловіка – захищати і забезпечувати сім’ю. Любов до обранця випарується, як тільки той покаже своє слабке місце.

Лев – домашня кішка

Це граційна та хитра домашня хижачка. Це та тварина, яка буле облесливою, коли потрібно щось отримати від інших. Також вона любить коли їй поклоняються і дослухаються до її порад. Також жінки-левиці довго люблять мучити своїх образників. Але якщо її вчасно забезпечать кормом преміум-класу і подадуть його в дорогій і красивій мисочці, то Левиця і напружуватися зайвий раз не буде, насолоджуючись належними почестями.

Діва – вовчиця

Вовка годує розум, а не ноги, як у відомій приказці. Не даремно він є одним з найбільш хитрих і обережних хижаків. При цьому в зграї вовків зазвичай панує все ж вовчиця. Саме вона відповідає за загальне благополуччя. Майже як жінка-Діва. Навколо неї часто збирається «зграя» людей, які впевнені, що завжди можуть розраховувати на допомогу і її мудру пораду в скрутну хвилину. 

Терези – панда

Так, панда грайлива, забавна і взагалі – дуже мила. Але все одно – це хижак. Якщо інші ведмеді вважають за краще харчуватися рибою і м’ясом, то панда вирішила зупинитися на вегетаріанстві.

Жувати бамбук – ось їх головне заняття. На панду неможливо дивитися без розчулення і посмішки на обличчі. Жінки-Терези теж досить мирні істоти. Перш ніж напасти, вони 10 разів подумають.

Ваги знаходять спільну мову практично з усіма, ними не можна не захоплюватися.

Скорпіон – тигриця

Жінки-Скорпіони, як тигриці, – непередбачувані і підступні. Зустріч з цими загадковими особами не обіцяє нічого хорошого, крім ризикованих пригод і стрибків адреналіну.

Скорпіони люблять вивчати оточуючих і їх реакції, але ось самих людей як клас вони не сприймають всерйоз. Жінки, народжені під цим знаком, повертаються з любовного поля бою завжди з трофеєм, як смугасті хижачки. 

Стрілець – косатка

Цей красивий ссавець – «кит-вбивця». Його дії завжди точні, а план полювання геніальний і досконалий. Вони дуже розумні, немов справжні стратеги і тактики. Але головний секрет цих тварин – це відносини з людиною, на яку вони ніколи не нападають. Напасти вони можуть тільки в тому випадку, якщо їх виловлять і посадять до в’язниці.

Водолій – тхір

Тхір – це тваринка, яка викликає лише милі та добрі відчуття. Вона грайлива та весела, однак в один момент може створити справжній переполох. Такі жінки можуть з абсолютного спокою перетворитися в справжню атомну бомбу. В такі моменти краще до Водолія не підходити та не перечити. Кращий спосіб уникнути конфлікту – мовчати. 

Ви згідні з цим описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector