На ювілеї у свекрухи я дала ляпаса своїй зовиці! Вона перейшла всі межі розумного!

Мене звати Вікторія. З моїм коханим чоловіком у нас життя складалося так, як треба. Зі свекрухою стосунки добрі. Та є була одна людина, яка не давала мені спокійно жити. Його рідна сестра!

Я не знаю чим заслужила в неї таке ставлення, але по її обличчю завжди було видно, що вона мене ненавидить! Ілона старша від мене всього на три роки. Мені здавалося, що ми б мали навпаки стати подругами, але ні, все абсолютно навпаки. Але ж я нічого поганого їй не робила!

Коли ми з Артуром одружилися, то я переїхала до нього. Його сестра вже давно жила окремо, мала чоловіка і сина. Почалося все з того, що вона жартувала наді мною, коли ми збиралися цілою родиною на свята чи чиїсь Дні народження.

Потім ми сварилися відкрито. Адже яка людина, що себе поважає буде терпіти подібне ставлення? І я не стала! Аргументів своєї поведінки вона не наводила чим ще більше мене дратувала. Якось ми майже не побилися.

Свекруха якими тільки словами не намагалася її зупинити й помирити нас. Але до неї жодні слова не доходили Вона продовжувала мене ображати, наче це їй давало заряд енергії. Потім я помітила, що вона виписує негативні коментарі під фото на моїй сторінці в соцмережі. 

На своїй роботі до мене доходили чутки, ніби то я невірна своєму чоловіку і багато чого собі дозволяю. Звісно джерелом цих пліток була – Ілона. Мене мало не звільнили через її витівки! 

Пошепки

Я не знала, як з нею боротися далі! Добре, що чоловік захищав і частенько їй прилітало від свекрухи. Але ніякого результату це не давало!

З часом я народила сина. Її гнів і ненависть перейшла на мою дитину. Я думала, що вона навпаки схаменеться, але стало тільки гірше. На ювілеї свекрухи вона таке викинула:

– Забери звідси свого виродка! 

І це перед всіма гостями, в той час, як син прокинувся і розплакався. Він почутого у мене потемніло в очах. Як вона могла сказати, так про дитину, якщо вона сама мати! Це ж її рідний племінник!

Я тоді не витримала і дала їй сильного ляпаса по щоці! Щоб хоч якось провчити цю нахабну дурепу!

Та ситуація не покращилась. Тепер вона ще більше ненавидить мене і згадує про той ляпас! Мені здається, що вона ніколи цього не припинить. Але і я себе не дам образити! Тим більше свого сина!

Що мені з нею робити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector