На жіночому шляху не буває випадкових чоловіків

Більшість представниць прекрасної статі відчуває у відносинах з коханим чоловіком негативні почуття у вигляді образи, розчарування, біль. Їй здається, що вона не заслужила таких переживань, що життя несправедливо карає її.

Коли в наше життя приходить біль, ми не намагаємося зрозуміти, за що нам випали страждання, що ми зробили не так. Найчастіше вина перекладається на оточуючих. А насправді причину потрібно шукати в собі.

Наше сьогодення і майбутнє тісно пов’язане з минулим. Відносини вчать нас, дають можливість зрозуміти наші внутрішні проблеми і виправити їх. Особливо наполегливо нам підносять уроки, якщо в стосунках ми відчуваємо біль, страх, відчай.

Чоловіки, які приходять в наше життя, з’являються не випадково. Люди в нашому оточенні – не випадкові. Вони приходять, щоб ми з’ясували приховані в несвідомому почуття. Як правило, ці почуття є протилежністю наших свідомих рис характеру.

Приховані від нашої свідомості риси характеру ми бачимо в оточуючих людях, і вони дратують нас. Часом ми не можемо зрозуміти, чому людина поступає так, а не інакше. Нам здається поведінка інших неприйнятною, тому що в собі ми не можемо прийняти аналогічні якості.

Не можна звинувачувати свого обранця в поганому ставленні до вас. Він є вашим власним відображенням, і прийшов у ваше життя з однією метою – показати вам ваші несвідомі таємниці.

Це складно прийняти, адже ми не можемо побачити приховане в наших глибинах, а часто навіть не відчуваємо присутності несвідомого. Але ці почуття, сценарії продовжують жити в нашому несвідомому, створюючи нашу реальність і притягаючи до нас відповідних людей.

Спостерігаючи за людьми в нашому оточенні, ми можемо багато чого довідатися про самих себе, про приховані якості нашої особистості. Не обов’язково для вивчення себе звертатися до психолога, досить поспостерігати за найближчими людьми.

Чоловік, який з’являється на нашому життєвому шляху – не випадковий перехожий. Він є відображенням нашого несвідомого в цю хвилину, одночасно він грає дуже важливу, власну роль в постановці нашого життя.

Конфлікти у відносинах з чоловіком – це відображення наших власних душевних конфліктів з самою собою.

Відносини з чоловіком – можливість висвітлити ваші невидимі, неусвідомлені частини психіки, немов рентгенівським випромінюванням. Завдяки їм ви бачите своє несвідоме. Але, не маючи певних знань і навичок, ви не можете розшифрувати сигнали, одержувані в стосунках, і не бачите тих ділянок душі, які “хворіють”.

Усвідомивши причину своїх страждань, ви зможете вилікувати свій душевний біль. І тоді у вашому житті не буде випадкових людей.

Ви будете жити усвідомлено і у вас з’явиться можливість розкрити свою жіночу силу, пізнати жіночу мудрість, знайти терпіння і розуміння, навчитеся прощати і приймати. Якщо ви продовжите сприймати всі негативні події у своєму житті як несправедливість, шукати винних серед оточуючих – ви не зможете змінити свої несвідомі установки і духовно розвиватися.

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector