Набралася сміливості та виставила свекруху за двері. Ні каплі не жалію, бо вже не мала сили терпіти цю нахабну поведінку

У мого чоловіка не робота, а суцільні відрядження по Україні. Тому його досить часто нема вдома. А я в декретній відпустці, нашому синочку тільки рік та 2 місяці. 

І я терпіти не можу ці періоди відряджень. Ні, не через те, що чоловіка нема і я сумую. Проблема – це моя свекруха, Ольга Володимирівна. 

Адже щоразу, як мій Олексій їде геть – свекруха завалюється до нас на квартиру. І не просто так, посидіти з Сашком та піти. Притарабанить пакет з нічнушкою, подушкою та ковдрою. В такі моменти я не почуваюся господинею у власному домі.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Спершу думала, що пані Ольга просто мені не довіряє, типу думає, що поки Олексія нема, то я коханців воджу. Але перепрошую, у мене дитина маленька та хатня робота. Де я зайду час на нові любовні пригоди? 

Пані Ольга любить давати непрохані поради:

“Ось, дивися, Сашка треба покупати у засушеній ромашці”

“Щоб не були соплі, то ти закапай йому носик сік цибулі”

“Натирай йому спинку горілкою”

На секунду, дитині тільки рік і декілька місяців. І ми не живемо в якомусь кам’яному віці, є аптека та нормальні ліки. Ну яка горілка для спини? В нього дуже чутлива шкіра, не можна горілку наносити. А сік цибулі? Що це взагалі за дурня? 

Я жалілася на свекруху Олексієві, навіть плакала у слухавку. Бо пані Ольга – наче той паразит, який висмоктує з тебе енергію та спокій. 

– Сонечко, ще 3 дні залишилося, будь ласка, потерпи, – утішав мене чоловік. 

Олексій, до речі, ще після першого випадку поговорив з мамою. Вона ж пообіцяла, що все, не буде мене тривожити. Але ж наступного разу знову припхалася до мене! 

Пошепки

Мало того, свекруха вирішила, що вона не тільки хороший лікар для Сашка, але й дієтолог для мене. Так сталося, що через стрес втратила молоко, тому перейшла на суміші. Однак, пані Ольга постійно приносила мені якісь “смаколики”, типу ці страви допоможуть повернутися молоко. І це не якісь вишукані десерти чи традиційна кухня. Часник, цибуля, борсучий жир, молозиво та сироватка. Гидота така, що аж блювати хочу. 

– Це для дитинки корисно і тобі допоможе! – посміхалася свекруха. 

І от тиждень тому Олексій знову поїхав до Києва на декілька днів. Тільки він зателефонував, що вже у потязі – свекруха стукає у двері:

– А я привезла тобі гостинці. Дивися, то варення з шишок соснових.

– Може, давайте сьогодні суп поїмо? Я якраз зробила з фрикадельками.

– Ні, ні. До нас завтра приїде Ромчик та Софія, я зараз ще голубці накручу. 

Роман – це старший брат мого Олексія, а Софія невістка. Вони живуть в Івано-Франківську. Мене дуже обурило, що свекруха без дозволу вирішила запросити гостей. Проти родичів я нічого не маю, але от навіщо так командувати?

– Ну ми так давно не бачилися. І нехай їх син Дмитро з Сашком пограється, дітям разом веселіше буде. 

Я взяла телефон, зачинилася у ванній кімнаті та зателефонувала Софії. На щастя, вона дуже спокійна та розумна жінка. Почала ще потім переді мною просити вибачення, бо не знала, що я не запрошувала їх, а це чисто ідея свекрухи. 

Ну а потім вже чоловіку пожалілася. Олексій одразу зателефонував до мами. Достеменно не знаю, що саме він їй сказав, але остання фраза свекрухи “ноги моєї тут більше не буде!”. 

Хтось може напише, що так свекруха хотіла мені допомогти. Однак, по-перше, я не просила про допомогу. Сама можу впоратися з дитинкою та господарством. У нас двокімнатна квартира, не так багато прибирати.

По-друге, це не нормально, коли людина приходить і качає свої права. Чи то в прибиранні або ж запрошувати гостей без дозволу господині. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector