Набридли ці однакові гороскопи! Ми зібрали неочевидну правду про жінок різних знаків Зодіаку

Часто ми читаємо гороскопи на сумісність, але щось не сходиться. Якщо ви хочете дізнатись справжній гороскоп, то треба брати до уваги чимало факторів. Саме тому інколи, здавалось би, повністю протилежні знаки Зодіаку живуть ідеально, а ті, хто мав би мати ідеальну сумісність, чомусь щодня сваряться.

Напевно, любов — це унікальна емоція, яка здатна не піддаватись правилам та законам.

Дізнайтесь особливості коханої людини, які допоможуть вам налагодити стосунки.

Овен

Якщо Овен закоханий, то для нього більше нічого не існує. Овни готові повністю віддаватись партнерові.

Такі бурхливі стосунки можуть бути лише в Овнах. Їм потрібні лише найкращі партнери.

Овни дуже відповідальні у стосунках, їм подобаються сильні особистості. Їм потрібний той, хто буде віддавати їм усю свободу, буде найкращим другом та не буде гордим та самолюбним.

Але водночас Овни можуть бути занадто гордовитими, вони ревнують своїх партнерів і обмежують у свободі. Їхня найбільша біда — постійна впертість. І що ви б не говорили, впертість буде брати своє.

Овни люблять перемогу. Особливо жінки. Кажіть їм, що кращих за них нема.

Овни особливо працьовиті. Вони мають бути реалізованими у своїй сфері, інакше — не відчуватимуть себе повноцінними.

Телець

Дуже спокійні та реалістичні Тельці ніколи не показують своїх емоцій. Їм важливо відчувати себе потрібними і найкращими. Якщо ви зробили комплімент протилежній статі, то Телець вам нічим не завадить. Звісно, жінка має бути впевненою у ваших емоціях.

Але якщо вже Телець гнівиться, то тримайтесь від нього якомога далі.

Жінки-Тельці особливо жіночні та елегантні.Їм подобається спокусливо одягатись та проставляти правильні акценти. Якщо ви ревниві, то з такою жінкою краще нічого не мати.

Тельці люблять все найкраще: одяг, житло, країну, вино, словом, усе.

Підтримуйте Тельців у всіх їхніх починаннях і тоді вони будуть дуже покірними. 

Тельці не люблять фантазій і зайвої наївності. Їм не подобається ризикувати, але можуть бути такими впертими, що вам і не снилось.

Близнюки

Близнюки завжди і всюди мають подвійні стандарти.

То вони милі, ніжні, чуйні, добрі, то неввічливі, грубі, вперті і крикливі. В кожній людині цього знаку Зодіаку є протилежності й частково ви вирішуєте, яка з них зараз потрапить до вас.

Близнюкам подобається експериментувати, та що там, вони вважають, що ціле життя — то жарт. Їм не властиві спокійні тихі й затишні домашні вечори. От вечірки — це про них.

Вони бачать різницю між сексом та коханням, тож те, що ви вважаєте зрадою, для них може бути цілком нормальним і допустимим. Близнюки особливо креативні, інколи вони просто вражають своїх близьких винахідливістю та кмітливістю.

Не думайте, що Близнюки — лицемірні. Вони якраз і є справжніми. Просто така вже їхня особливість: щовечора бути іншими.

Рак

Раки особливо романтичні. Всі ці телячі ніжності типу поцілунків, обіймів і погладжувань по голові — їхній рай.

Вони готові цілими днями готувати чоловікові вечері, прибирати, поливати вазони. Їм подобається жити в мирі та спокої. Але не варто чіплятись до їхніх родичів, інакше — відчуєте, що таке справжній безжальний Рак.

Їм потрібна будь-яка ваша турбота. Не турбуєтесь і не носите на ручках — не любите. Якщо ж ви не будете ніжними хоча б кілька годин, то вони вже запам’ятають це, образяться і будуть довго потім вам згадувати.

Звісно, вони можуть і пожаліти про свій вчинок, але вже буде пізно.

Якщо рак — жінка, то вона хороший друг. Будь-які секрети по-справжньому збереже і не зрадить вас. А якщо між вами щось і станеться, то таємницю рак забере з собою.

Лев

Леви — дороге задоволення. Якщо ви не особливо багаті, ніжні й готові стелитись перед Левицею, то це не ваш шлях. Левам подобається сидіти на троні й спостерігати за тим, як навколо них бігають.

Левам подобається мати друзів і проводити із ними час. Не варто їх в рей час ревнувати, бо добром це не завершиться.

Левам не подобається контроль. А якщо ви ще й запропонували їм змінити свою думку, то вам кінець…

Левиці хочуть того, хто буде їм піддаватись, але водночас і того, хто впевнений в собі і готовий заради неї на все. Якщо не знаєте, як їй догодити, то просто вмикайте уяву. Ваше життя тепер має перетворитись на місію: вгодити їй.

Левиці дуже рідко можуть дозволити, щоб над ними домінували, це може бути лише у випадку, коли Левиця покохала. А ще вона ніколи не кине в біді свого обранця.

Діва

Жінки унікальні, бо можуть заради кохання кинути все і всіх. Їм важливо відчувати насолоду від життя, тому  їх не особливо цікавлять думки інших.

Закохана Діва — справжнє щастя для чоловіка. Якщо ж в житті Діва дуже цінує матеріальні статки, то в стосунках їй подавай просто обійми й інші ніжності. Не забувайте про їхній перфекціонізм.

Діва може робити вам котлетки на роботу і з радістю прасувати вам сорочки. І поки не буде усе добре, спокійно їм на душі не буде. А якщо ви якось не вгодили і відчуваєте наближення суперечки, то просто підіть. Нехай вона побуде сама з цими емоціями, а потім заспокоїться.

Якщо ви її оціните, то вона буде для вас найкращою у світі.

Терези

Терези особливо чарівні. Це такі собі ліхтарики, які освітять ваше життя промінчиками світла.

Вони дуже добрі і вміють вести переговори, водночас не дуже рішучі і трохи вперті. Словом, справжнє втілення маленької вередливої дівчинки. Чоловіки таке люблять. Особливо їх приваблює дуже помітна жіночність, але раптом ця тендітна жінка може опинитись під машиною, міняючи шини. Не дивуйтесь, Терези таке полюбляють.

Мета їхнього життя — це гармонія з собою, в стосунках, з друзями, родичами. Їхня мета — це просто гармонія, яка буде в усьому. Їм важливо мати поряд людину, яка б, як і вони, врівноважувала усі ті недоліки ситуацію і все було стабільно

Але Терези своєю чарівністю лише приманюють здобич. В стосунках бувають дуже владними, а цінують найбільше щирість та чесність.

Скорпіон

Скорпіонів люблять за таємничість. Вони — жінки з тією родзинкою, про яку так часто говорять.

Тому й чоловіків навколо таких жінок дуже багато. Якщо ви думаєте, що вони тихі й романтичні, то ні.

Скорпіони — то цілий вулкан емоцій, який в будь-яку мить звалитись на вас. Це жінки, яких важко зрозуміти. Сьогодні вони тебе люблять, а завтра — ні. Сьогодні граються з тобою, а завтра хочуть заміж. Словом, будьте обережними.

Якщо ви дозволяєте собі пофліртувати з кимось, бувши в стосунках, то зі Скорпіоном вам буде важко. Вони дуже ревниві і навіть трохи люблять владу над партнером. Їм треба відчувати домінантність і тримати усе під контролем.

Але якщо Скорпіон закохується по-справжньому, то стає унікально добрим і ніжним.

Стрілець

Стрільці — вільний знак Зодіаку. Стрільцям потрібна ваша щирість. І якщо ви не зможете бути з ними на одній хвилі, то буде дуже важко.

Це вам точно не близнюки, які будуть різними. Стрільці приходять зі словами «ось я і я такий», тому треба їх приймати і не намагатись змінювати. А якщо ви тільки спробуєте, то він просто піде, бо ви нудні.

Для Стрільців є нормою з кимось погуляти, а потім повернутись до вас, адже то була лише розвага.

Стрільці такі вільні особистості, що навіть намагатись не треба маніпулювати чи гіпнозувати. Ви або разом з ним, підтримуєте його, або він вас кидає і прямує за вітром далі.

А жінки цього знака Зодіаку дуже красиві й стильні, до речі. І завжди почуваються молодими. Скільки б років їм не було, вони не відчуватимуть себе старими, бо головне — вік в душі.

Козоріг

Козороги — ті, хто зроблять усе, лиш би досягнути бажаного. Якщо ви успішні, то ця жінка буде з вами. Успіх у житті — їхнє все. Вони такі мудрі, що до їхніх порад справді можна прислухатись.

Козороги взагалі ніколи не здаються. Що б не було на їхньому шляху, вони будуть вперто іти далі. Зламати їх ще ніхто не зміг. Ними керують вічні амбіції, які щоразу лише збільшуються.

І якщо ви не особливо поспішаєте з обручкою, майте на увазі, що ніхто чекати не буде.

Я твоя дружина чи я тобі ніхто? 

Так-так, дві крайнощі. Третього не дано.

Та якщо ви будете цінувати жінку-Козорога, то ваше життя стане раєм.

Водолій

Мають дві різні риси водночас: швидко закохуються і дуже незалежні. І все це об’єднується в дивний експеримент. Їм, як і Стрільцям, подобається відчуття волі, тож вони не особливо думають про доросле і стабільне життя.

Та якщо ви приймете його з цією жагою свободи і не будете стояти на шляху, то все неодмінно буде чудово. Їм варто лише зрозуміти, що на їхню волю ніхто не зазіхає, і вони самі захочуть повністю вам віддатись.

Жінки дуже прискіпливі до слів. Якщо вам здається, що вона вас не слухає, і бовкнули щось не те, то будьте готові до образи на тиждень, бо не поважаєте її чи ще щось.

З Водолієм комфортно в стосунках, бо вони не особливо люблять сварки, конфлікти і будь-яку драму загалом. Їм подобається логічне мислення з додаванням романтики.

Риби

Вже, напевно, всі знають, що Риби — особливо творчі на чуттєві натури. Чи є хтось більш мрійливий за Риб? Навряд чи.

Вони особливо комунікабельні, тому не треба дивуватись, якщо при знайомстві вам здасться, що це друг з вашого минулого життя. Це лише і аж Риби. Тому будьте готовими. 

Риби не намагатимуться образити свого партнера, особливо словами, бо дуже добре знають, як це: відчувати образу від близької людини.

Якщо ви скажете три заповітні слова, то вони просто розтануть у ваших обіймах і казатимуть, що ви — це найкраще, що з ними сталось. Рибам потрібно не багато, просто не забувайте про цю мрійливість і її потреби.

Інколи рибам потрібна самотність, щоб з чашкою кави ввечері почитати романтичну книгу, подивитись мелодраму наодинці або просто помріяти, дивлячись у стелю.

Але Риби зовсім не прості. Просто так вони вам своє внутрішнє не відриють, що б ви не робили. Та якщо вам вдасться розколоти горішок, то ваше життя буде схожим на казку.

А хто ви за знаком Зодіаку?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: