– Набридло в селі. Коли ти мене забереш? – Куди, мамо, у нас тут війна, обстріли! – збрехала я. Насправді я просто не хочу бачити її у своїй квартирі

⁃ То що, доню, коли ви мене вже до себе заберете? – знову запитала мама, як я їй зателефонувала.

Останнім часом вона життя мені не дає цими своїми питаннями, а я не знаю, як пояснити, що до себе забирати її не збираюсь.

Її подружку із села, Валентину Іванівну, донька вивезла нещодавно в місто: жінка два інсульти пережила, лишати її саму в домі боялись. Мама надивилась на це все і вирішила, що їй село теж уже набридло. Я розумію, що їм там нудно буває, поговорити немає з ким. Але ж це не причина проситись до мене у квартиру!

Та і що я скажу батькам чоловіка? Цю квартиру вони нам колись подарували, щоб ми гроші на постійні переїзди з місця на місце не витрачали. Тому ясно, що частенько вони і в гості заходять, і на ніч лишаються. А як побачать мою матір тут, то що це буде? Що мені їм казати? «Дякую, що подарували житло, тепер я сюди всіх своїх родичів перевезу!» – так ситуацію пояснювати?Та і сільська людина, зрозумійте мене правильно, не може нормально в місті жити. Вона і пахне не так, і одягається, і поведінка сільська просто так не вивітриться. Не дай Боже, почне тут свинарники розводити…

Пошепки

Прямо їй про це все сказати не виходить, совість не дає. Але ж і постійні відмазки вигадувати я теж не можу! Раніше казала, що до нас не можна, бо тут постійні обстріли та і обстановка взагалі не найкраща.

Завтра вона зателефонує знову, і я ще не вигадала, що буду казати цього разу…Що б ви мені порадили?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Чи повинні діти забирати батьків до себе на старість, як ви думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector