«Наче і красива, а чоловіки не підходять». 8 причин, чому жінки за 30+ нікому не потрібні

Чоловіків за 30 дуже цінують в суспільстві, адже вони здаються такими зрілими та мудрими… А ось сказати це про жінок вже важче. Чомусь їх у суспільстві сприймають не найкращим чином. Якщо тобі 30 й у тебе немає чоловіка та дітей — з тобою точно щось не так. Насправді, це велика помилка. Ось реальні причини того, чому 30-річні жінки самотні.

Вона не хоче вписуватися в життя, яке їй нав’язує суспільство

Якщо вам за 25 й вас ніколи не запитували про заміжжя та дітей — ви унікальна жінка. Суспільство любить нав’язувати думку про те, що до певного віку кожна жінка повинна реалізувати себе у ролі матері та дружини, але чи підходить такий шлях абсолютно всім? Ні. Є жінки, які хочуть побудувати щасливу родину, але пізніше. Зараз вони більше думають про самореалізацію, а вже потім про сім’ю і це цілком нормально.

Вона не хоче дітей

Далеко не всі жінки мріють про дітей і це наша реальність. Ми вже давно вибороли право обирати: стати ідеальною дружиною, чи будувати кар’єру на рівні з чоловіками. Далеко не всі розуміють жінок з позицією childfree, але вони є й це їх особистий вибір, який заслуговує поваги.

Вона знає, чого хоче, тому не погодиться на менше

30-річна жінка чудово розуміє, що її особисте щастя має бути на першому місці. До цього віку в неї вже формується певний багаж й вона розуміє, чого дійсно хоче від свого майбутнього чоловіка. Не варто думати, що вона надто вимоглива. Насправді, ця жінка може багато дати своєму чоловікові, але й він задля цього повинен працювати. 

Якщо вона занизить планку, то просто стане нещасною.

Вона не потребує чоловіка

До 30 років жінка може самостійно побудувати успішну кар’єру й самостійно забезпечити собі щасливе життя. Чоловік потрібен їй для змістовних та глибоких стосунків, а не для фінансової підтримки. 

В глибині душі вона – бунтарка

Хіба ж можна не назвати самотню 30-річну жінку бунтаркою? Звичайно, вона особистість яскрава та успішна. А такій потрібен не менш цікавий та крутий чоловік. Незрілі хлопчики вже не варіант. 

Вона поки не зустріла рівного їй чоловіка

До 30 років жінка пізнає себе, шукає що їй подобається, а що ні. За цей час вона зустріла не одного чоловіка й поки що знайти того, хто дійсно їй підходить не вдалося. Вона хоче тримати за руку чоловіка, який буде на рівні із нею.

Вона опанувала тонке мистецтво не брати до уваги думку суспільства

Жінкам до 30 років доводиться вчитися плювати на думки оточення й розвивати впевненість в собі. Після 30 вона вже не хвилюється про те, що думають про неї інші й не зважає на їх їдкі коментарі. Вона знає чого прагне й впевнено рухається до своєї мети.

Вона відлякує чоловіків

Чоловіки бояться цих жінок, адже вони трішки зухвалі й надзвичайно впевнені у собі. Невпевнені хлопці забояться навіть привітатися з нею й це добре, адже такі їй точно не потрібні. Якщо чоловік дійсно впевнений у собі, вона його точно не налякає!

Серед ваших знайомих є самотні жінки 30+?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: