Нафарбуюсь – і піду на танці. І нехай хтось щось скаже! Байдуже, що мені 58. Я ще молода!

Шість років я була в Італії, працювала, та встигла помітити, як відрізняються тамтешні жінки від наших. Вони в 50, наче молоді дівчата, лишень починають жити, а наші – стомлені від життя і важкої праці бабусі.

Та змінитися не так просто! Повернувшись додому, я купила донечці, котра вийшла заміж, квартиру. Згодом вийшла на роботу, адже треба мати копійку на пенсії. А потім сталося те, чого я не очікувала – в 58 років мене звільнили, сказали, що час поступитися місцем молодим. 

В розпачі я прийшла до доньки:

 – Що я тепер робитиму? Як житиму?

 – Влаштуйся кудись мити посуд чи прибирати! Щось заробиш.

 – Тобто замість того, щоб порадити мені відпочити, адже я заслужила, ти кажеш, щоб я йшла прибирати?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Тієї миті я збагнула, що все робила – не вірно, і згадала тих італійських жінок. На вихідних я нафарбувалась, вдягнула спідницю і пішла на танці. І нехай хоч хтось мені щось скаже! На життя моїх грошей вистачить. Так, дочці вже не зможу допомагати. Але тепер я житиму для себе!

А може поїду на пів року знову в Італію, зароблю та й трохи подорожуватиму. Життя одне!

Чомусь вважається, що жінка 50 плюс має вдягнути хустку і прислуговувати усім довкола. А ще бути засмученою і недоглянутою. 

У нас, українців, такий менталітет, якщо пані не жертвує собою заради інших – значить вона якась бракована. Час повчитися в європейок і скинути ярмо домашнього господарства і вічних старань заради когось. Молодість – час набиратись досвіду і працювати. А на старості треба насолоджуватись життям! Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector