Нахабний «браток» хамив всьому персоналу приймального відділення. І тут з’явився хірург …

Це трапилося взимку з моєю подругою на чергуванні, працює вона в лікарні.

Близько третьої години ночі приходить до приймального відділення чоловік, явно напідпитку, та ще й в супроводі своїх таких же друзів. Чоловік одразу почав поводитися нахабно та хамив медсестрам. На ньому була розстібнута сорочка, тіло все в татуюваннях, а одне з них прямісінько на грудях з надписом  «браток».

Привик, що біля нього всі бігають та обслуговують, адже чоловік явно заможний – весь в золотих ланцюгах. Скаржився, що у нього болить живіт.

Лаявся на все відділення, харкав на підлогу і злився, що ніхто нічим йому не може допомогти. А медсестри підійти навіть просто боялися. 

Тоді одна з медсестер подзвонила до хірурга Євгена, який також чергував в той час. Щоб краще зрозуміти, Євген – високий кремезний чолов’яга міцної статури (ріст 190 см, а вага 120 кг), 35 років, а стрижка у нього під нуль. Все життя займався спортом, й зараз відвідує тренажерний зал. Характер надзвичайно  добрий, сам спокійний та врівноважений, тому його любили та поважали всі колеги. 

Пошепки

Далі зі слів лікаря Жені:

– Я прийшов з важкої операції, очі просто закривалися, ледь дійшов до канапи й одразу відключився. Тут буджуся від дзвінка: «Хірурга – в приймальне, терміново» !!! Перелякався, не знаю, що трапилося, на автопілоті з просоння в темряві повісив стетоскоп на шию і побіг в оглядову.

Євгеній вривається в приймальне відділення й хриплим з просоння голосу питає в пацієнта:

– На що скаржитесь?

«Браток» одразу притих, зібрав речі і сказав, що все пройшло і його ніщо не турбує. Вибіг нахаба з лікарні, як ошпарений.

Усі колеги не могли зрозуміти, що сталося й глянули на лікаря Євгена і як почали реготати. Щоб ви розуміли його зовнішній вигляд:  лікар Женя: в заплямованому хірургічному костюмі після операції, налитими кров’ю очима. На міцній шиї, висить товстий  ланцюжок з образом Миколи Чудотворця і… кип’ятильник !!!

Чи сподобалася вам історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector