Найбільш ревниві знаки Зодіаку: з ними просто немає життя

Ревнощі – це дуже складні почуття, які інколи здатні навіть зруйнувати стосунки.

Ми склали рейтинг найбільш ревнивих знаків зодіаку, з яким варто бути дуже обережними.

12 місце –  Стрілець

Оскільки це волелюбний знак, в словнику Стрільця в принципі відсутнє слово “ревнощі”. Стрільці хочуть жити у світі, де немає правил, і йому не до вподоби ідея ярликів і обмежень.

11 місце – Близнюки

Люди, народжені під цим знаком, не схильні до ревнощів. Іноді вони можуть створити таку ситуацію, при якій ревнощі будуть до місця, але роблять вони це частіше для того, щоб додати вогню в стосунки.

10 місце – Водолій

Цей знак також не належить до палких ревнивців, оскільки цінує та розуміє дружбу, незалежно від статі. Однак інколи ревнощі можуть полонити серце Водолія, правда, він це настільки ретельно приховує, що ви можете навіть цього не зрозуміти.

9 місце – Діва

Найчастіше Діви пробуджують відчуття ревнощів в партнері лише заради того, щоб відчути свою значимість, правда, з часом таке бажання зникає.

8 місце – Риби

За вдачею вони не ревниві й реагують на ревнощі, швидше засмучуються, ніж відчувають гнів. Риби намагаються довіряти своєму партнеру, але водночас довіряють своїй інтуїції.

7 місце – Терези

Терези не можна назвати ревнивими – вони занурюються в любов з головою, не думаючи ні про що, навіть про ревнощі. У рідкісних випадках можуть бути небезпечні, особливо якщо знайшли привід ревнувати, але не впізнали істинної картини цілком.

6 місце – Козеріг

Козерогові ревнощі знайомі лише тоді, коли існує реальна гроза їх статусу і репутації. Для них найстрашніше – виставити себе на посміховисько перед іншими.

5 місце – Рак

Це дуже чутливий та емоційний знак, який всім серцем прив’язується до своєї другої половинки. Ревнощі з’являються тоді, коли Рак не відчуває такої ж взаємності від партнера. 

4 місце – Лев

Леви є самозакоханими людьми, які не допускають, що їхня друга половинка може звернути на когось іншого свою увагу. Через це вони є дуже ревнивими. 

3 місце – Овен

Ці люди народжуються з бажанням бути абсолютно в усьому впевненим. Вони можуть бути дуже ревнивими й стати жертвами цього почуття, бо ставляться до всього з недовірою. У такі моменти їм краще все обговорювати з партнером, а не втікати від проблеми.

2 місце – Телець

Дуже консервативні й згодні тільки на відносини «жити довго і померти в один день». Вони часто відчувають ревнощі без приводу. При наявності обґрунтованих підозр їх гнів може бути руйнівним.

1 місце – Скорпіон

Скорпіони ревниві до крайності. Вони вірять в любов до гробової дошки ще до шлюбу. Якщо Скорпіон закохується, він любить дуже віддано, і там немає місця невизначеності. Скорпіон вимагає такої ж віддачі від партнера. 

Ви вважаєте себе ревнивою людиною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector