Безстрашні жінки за знаком Зодіаку: їх всього чотири

Хто ж ці безстрашні жінки? 

1.Лев

Дами цього знаку завжди впевнені у власних силах. Що таке «відступати» вони не знають. Левиці готові напролом йти до своєї мети. Складнощі також не лякають Левів. Правда не завжди мета виправдовує засоби і витрачені на неї сили, але головне ж домогтися свого.

2.Овен

Овен — це справжня дама без гальм. Якщо вже що надумала, то зупинити її практично неможливо. Іноді вони діють «навмання». Важливі рішення нерідко додумують вже по ходу справи. Налякати таку непередбачувану жінку практично неможливо нічим. Адже дама-Овен впевнена, що який-небудь з її божевільних планів обов’язково спрацює.

3.Скорпіон

Вельми азартні дами. Часто люблять ризикувати. Звичайно ж, їм часом доводиться через це не надто солодко, але вони швидко роблять висновки і знову кидаються в бій. Якщо жінка Скорпіон щось захотіла, то її не зупинити. Вона знайде спосіб, щоб отримати бажане. Через обставини жінка-Скорпіон може дати собі відстрочку, але від свого ніколи не відступиться. Страх їй вже точно невідомий.

4. Стрільці

Страх невідомий цим дамочкам. Жінки цього знака ніколи не боятися говорити те, що думають. До своїх цілей йдуть напролом. Через свою прямолінійність вони іноді страждають і ускладнюють собі життя. Але і це не привід зупинятися і відмовлятися від бажаного.

Ви входите в число цих безстрашних жінок? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: