Найбільш врожайні сорти огірків для вирощування на вашій грядці

Популярність огірка не варто заперечувати. Це чудовий свіжий і смачний овоч, який споживають усі.

Чудові вони і в свіжому, і в солоному, і в маринованому вигляді. Кожній господині хочеться виростити чудовий урожай цих корисних плодів. Але вибір сортів насіння на ринку настільки великий, що можна заплутатися. Як же вибрати огірочки за своїм смаком і бажанням? 

Для любителів горбкуватих огірочків.

Найбільш популярний вид горбкуватих огірків – Кураж F1. Цей гібрид точно подарує вам багатий урожай. З 1 кв. м можна зняти до 30 кг свіжих і ароматних огірків, якщо дотримуватися всіх правил вирощування.

Ці огірки потрібно правильно та вчасно підгодовувати. Саме поживні речовини впливають на формування огірків. Якщо грунт бідний, то, звичайно, не варто чекати великих врожаїв.

Цей гібрид є стійкий до кореневих гнилій та борошнистої роси. Достатньо насичений смак, а в довжину сягають до 12 см. 

Для любителів смачних огірків з теплиці.

Горбкуваті гібриди Кадет F1 і Орлик F1 найкраще вирощуються в теплиці. З одного куща можна зірвати декілька плодів, тому це дуже вигідно в час заготовки зимових солінь. Ще їхньою особливістю є те, що вони плодоносять все літо. І, звичайно, огірки ароматні та смачні.

Для любителів гладких огірочків.

Найсмачніший гібрид гладких огірків є вид “Зозуля“. Окрім високих смакових якостей, “Зозуля” є дуже врожайним гібридом. Окрім цього, варто звернути увагу на такі види: Аль-Біруні F1, Ібн-Сіна F1 і Абат F1. Вони є стійкими до борошнистої роси, пероноспорозу та кореневих гнилій.

Для любителів корнішонів.

Багато людей обожнюють корнішони за їх мініатюрність. Вони є ідеальні для засолювання, оскільки дуже смачні. Найкраще обирати наступні сорти: Бобрик F1, Мурашка F1 і Щедрик F1.

Гарного врожаю!

Ви вирощуєте огірки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector