Найгарніша кімнатна квітка, яка цвіте майже цілий рік

Кущ клеродендрум Томпсона – це піоновидний представник вербенових. Він не дуже вибагливий, але дуже красивий. Ця рослина цвіте практично цілий рік. Головне дотримуватися кількох основних правил в догляді.

Представники ліанових потребують живильного і пухкого грунту. Потрібну суміш краще виготовити самостійно. Для цього вам знадобиться:

  • листовий перегній або лісова земля;
  • дренажний керамзит на дно кашпо;
  • пісок;
  • торф;
  • невелика кількість доломітового борошна (1 ч.л. на 5 кг грунту).

Якщо ви все ж вирішили придбати готовий грунт, то краще обрати середньо кислий. Підійде земля для активно квітучих рослин з кислотністю pH 5-6. Туди варто додати пісок та торф. 

Клеродендрум Томпсона легко переносить посадки та пересадки, тому швидко приживається та народжує нові пагони. 

Пошепки

Ліана швидко росте, тому її потрібно регулярно пересаджувати (1 раз в рік).

Ця рослина любить сонячне світло, але прямих променів краще уникати. Для неї варто обрати південну або південно-східну сторону дому. Змінювати дислокацію не бажано, адже від частих “переїздів” клеродендрум хворіє. Якщо дотримуватися усіх рекомендацій, то цвісти ліана буде практично цілий рік.

У народі кажуть, що мати в домі клеродендрум – це до щастя, а якщо вазон вкривається квітами, то члени сім’ї можуть чекати на удачу в особистому житті та у кар’єрному рості. 

Ліана стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру. Вона додає свіжості та елегантності завдяки своїм формам, яскравому зеленому листю та ніжному квітковому аромату. 

А у вашому домі багато кімнатних рослин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector