Найгарніші люди ті, хто втратили все, але знайшли сили піднятися

Наша внутрішня краса не залежить від зовнішнього вигляду й точно не дається нам одразу після народження. 

Захоплення достойні лише ті люди, які натрапляли на життєві труднощі, знають, що таке несправедливість та небезпека. Вони відчували на собі всю жорстокість навколишнього середовища, але не піддалися на ці провокації. Ці особистості вражають своєю щирістю, добротою, відкритістю навіть після того, що їм довелося пережити.

Вони знають, чому потрібно прощати, і не опустили рук, завжди рухаються вперед й продовжують іншим пропонувати допомогу. У таких особистостей є чому навчитися. Їхня незламність та сила духу зачаровує, хіба ж не в цьому полягає внутрішня краса? 

Вони вміють прощати своїм кривдникам, не тримають образи та злоби, продовжують вірити, що все-таки у світі ще існує добро – у цьому і полягає вся велич.

Кожна людина заслуговує на щастя, але з дитинства ми стикаємося з різними ситуаціями, які просто збивають з ніг, паралізують нашу душу, не дають можливості зробити крок вперед. Дехто з нас поринає в цю пітьму, безодню негативу,  а інший – вибирає світло, хоча дорога туди є значно важчою.

Внутрішня краса полягає в доброті, нашому теплі та турботі один про одного. 

Хто ж вони, дійсно красиві люди? Це жінки і чоловіки, які в якийсь момент втратили все, що робило їх щасливими і надихало рухатися вперед. Але все одно, вони знайшли в собі необхідну силу, щоб піднятися. На жаль, в нашому суспільстві з’являється все менше людей з такою силою духу. Саме ця відважність затьмарює банальні, незначні і непотрібні речі, які часом здаються нам важливими.

Такі люди відпустили своє минуле, адже воно сковує, заважає вдихнути на повні груди. Вони не хочуть страждати, адже попереду ще ціле майбутнє прекрасних речей. Головне, не залишитися осторонь! Мудрість цих особистостей вражає, вони залишаються розважливими та спокійними, коли стикаються з проблемами.

Це справжні герої, які цінують життя. Але що найбільше в них вражає, так це їх емоційна глибина, здатність знаходити рівновагу між своїми проблемами і почуттями. Багатство їхнього внутрішнього світу не можна придбати за найдорожчі коштовності світу. Ці особистості унікальні особистості, оскільки після проблем та незгод їм вдалося зберегти свою внутрішню ідентичність, особливість та красу. Їх не зламали труднощі, а навпаки – стали лише окрасою душі, досвідом, який додає ще більшої цінності. 

Інколи усвідомлення істини настає лише після того, коли на серці залишаються шрами.

«Найкрасивіші люди, яких ми знаємо це ті, хто зазнали поразки, пройшли через страждання, боролися, втратили, але знайшли свій шлях. Вони цього не приховують, про це відомо всім. Ці люди високо цінуються, чутливі і розуміють життя, яке наповнює їх співчуттям, м’якістю і глибоко люблячим занепокоєнням. Красивими людьми не народжуються »

© Елізабет Кюблер-Росс

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector