Найголовніше для жінки – народити! Тож я вирішив, одружусь з тією, котра завагітніє. Та все пішло шкереберть

 – Ти маєш обрати не картинку для насолоди, а матір для своїх майбутніх дітей! – Так повчав мене змалку тато.

В юності я батька зовсім не слухав. Я був красенем і мав чимало дівчат. Згодом в студентські роки серйозно закохався. Таня була чарівною і мала безліч кавалерів. Усі мені заздрили, та це підкуповувало. Та врешті я дізнався, що вона паралельно крутить з іншим. Я її прямо спитав:

 – Ти що, ще когось маєш?

 – Слухай, я ж маю з розумом обирати. А ти далеко не ідеальний.

Звичайно, прийняти це я не міг. Вирішив забути про серйозні стосунки та жити для себе. Розважався, подорожував і змінював дівчат, як рукавички.

Сумно мені стало вже після 30 років. Усі друзі навколо одружилися. А я й далі гуляв. Тоді вирішив, моєю дружиною стане та, яка завагітніє. На той момент я зустрічався відразу із двома, хоча і цим себе не обмежував. Олеся була красунею, працювала продавчинею в магазині брендового одягу, ще й власний блог вела. 

А Марина – скромна вчителька української мови зі школи. До слова, далеко не красуня, та мені здавалося, що саме така зможе гарно виховати дитину. Тому я навіть зрадів, коли вона повідомила, що вагітна. 

Пошепки

Як чесний чоловік, я відразу запропонував Марині одружитися. А потім пішов до Олесі повідомити, що між нами все скінчено. Вона ж зустріла мене з посмішкою:

 – Я саме збиралася тобі зателефонувати! В мене така новина!

 – Яка ж? Теж хотів поговорити!

 – Уявляєш, я вагітна!

Я мало не впав. Оце так поворот. І що тепер із цим щастям робити. Мати дві дружини в нашій країні заборонено. 

Порадьте мені, як бути? Кого обрати? І чи варто їм розповісти всю правду?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector