Найкращі серіали про студентів

Компанію друзів зібрано, попкорн уже готовий: час посміятися над серіалом про веселе студентське життя! А щоб ти не гаяв час на пошуки – пропонуємо найкращі серіали для і про студентів.

1. «Спільнота» (Community), США, 2009

Тривалість серії: 22 хвилини.

Колишній адвокат змушений вступити до громадського університету через викриття фальшивого диплому. Щоб краще порозумітися з одногрупниками, він вирішує організувати курси іспанської мови, які відвідує мільйонер, травмований екс-спортсмен, наївна відмінниця, набожна мати-одиначка, захоплений віртуальним світом юнак та білявка-анархістка. Незважаючи на протилежні характери та погляди, вони стають близькими друзями й утворюють нову спільноту. Навчання перетворюється на суцільні пригоди, курйози та жарти, які роблять серіал дотепним та легким для перегляду.

2. «Університет» (Greek), США, 2007

Тривалість серії: 43 хвилини.

Події відбуваються у вигаданому університеті Сайпрус-Роадс, де, згідно з грецькою навчальною системою, студенти діляться на братства та сестринства. У центрі подій знаходиться першокурсник Рості Картрайт, який тільки починає відкривати всі сторони студентського життя. Безсонні ночі перед іспитами, вечірки, протистояння між братствами: чи зуміє він пройти ці випробування?

3. «Першокурсники» (Off the hook), Великобританія, 2009

Тривалість серії: 30 хвилин.

Усі, хто навчався на першому курсі, знають, що цей етап має характерні ознаки. Це серіал про тих, хто лише розпочинає студентське життя та випробовує його переваги та недоліки. Якщо хочеш знову повернутися в роль першокурсника та згадати як це було – цей серіал підходить якнайкраще.

4. «Не визначився» (Undeclared), США, 2001

Тривалість серії: 22 хвилини.

Які вони, реалії студентського життя? Головні герої серіалу доводять, що студентство – найвеселіший період. Вечірки, друзі, алкоголь, закоханість – усе за сценарієм веселого американського ситкому. Оригінальним сюжетним доповненням стає батько головного героя, якого залишила дружина. Виявляється, він також не проти повернутися в часи молодості й відпочити разом із компанією юних друзів.

5. «Свіже м’ясо» (Fresh Meat), Великобританія, 2011

Тривалість серії: 40 хвилин.

Комедійно-драматичний серіал про студентів-першокурсників, які вперше опинилися далеко від дому й стоять на порозі дорослого життя. Чи готові головні герої? Вони намагаються адаптуватися до нового етапу, сповненого пригод, і хочуть розібратися, хто вони й ким стануть у майбутньому. Серіал демонструє еволюцію студентів, адже на четвертому році навчання проблеми та завдання уже не ті, якими були спочатку. Чи впораються з ними герої – ось головна інтрига.

6. «Хор» (Glee), США, 2009

Тривалість серії: 44 хвилини.

Учитель іспанської мови ризикує взятися за нелегку справу: відновити славу колись успішного шкільного хору та стати його керівником. Завдання ускладнюють самі ж хористи, над якими насміхається вся школа. Проте викладача це не зупиняє й він змінює життя учнів на краще. Серіал про життя амбітних студентів, їх прагнення раз і назавжди позбавитися статусу шкільних невдах та досягти визнання. Що з цього вийде та чи вдасться їм відновити колишню славу хору?

7. «Найкращі роки» (The Best Years), Канада, 2007

Тривалість серії: 60 хвилин.

Драматичний серіал про життя дівчини-сироти, яка прагне вступити до університету. Високі шкільні досягнення допомагають втілити цю мрію й головна героїня зустрічає нових друзів, поєднує навчання та роботу. Її життя змінюється, стає більш цікавим, дійсно дорослим та сповненим випробувань.

8. «Блиск слави» (Glory Daze), США, 2010

Тривалість серії: 45 хвилин.

Події серіалу відбуваються у далеких 1980-их. Четверо товаришів, попри численні вечірки та розваги, замислюються про кар’єру. Однак розпочати самостійне життя не так легко – старі звички нагадують про себе. Герої зіткнуться з купою труднощів: наприклад, вступом до студентського братства.

9. «Пекельні кішки» (Hellсats), США, 2010

Тривалість серії: 43 хвилини.

Головна тема серіалу – суворий світ черлідингу. Головна героїня втратила стипендію й змушена обирати: або вступати до місцевої команди, з якої завжди насміхалася або залишити коледж. Вона вирішує приєднатися до збірної й тепер на дівчину чекають змагання, конкуренція, чіткі правила гри. Та чи буде вибір правильним?

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: