Наймодніші варіанти коротких стрижок з довгим чубчиком

Питання, як підстригтися, є одним з головних на шляху до створення бездоганного образу.

Ідеальним рішенням для втілення в реальність нового і незабутнього зовнішнього вигляду стануть модні короткі стрижки для жінок різних вікових категорій.

У нашому пості ви побачите приголомшливі короткі жіночі стрижки. Вони припадуть до смаку тим, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд за допомогою оригінальної стрижки.

Піксі

Бездоганною зачіскою для екстремалок, епатажних і творчих жінок буде – стрижка піксі. Вона підходить всім без винятку типажам, а довгий чубчик здатний приховати всі зовнішні недоліки. Для такої стрижки підходять різні чубчики – діагональні, рвані, шторки.

Боб

Безперечно, актуальним трендом 2020-2021 будуть красиві жіночі короткі стрижки боб і боб-каре. Ці модні стрижки на короткому волоссі мають дуже багато варіацій. Дуже часто саме боб і боб-каре вибирають зірки, адже ці красиві стрижки для жінок на коротке волосся дуже цікаві в укладанні, і фантазувати тут можна до нескінченності.

Асиметрія

Не варто забувати, що красиві короткі стрижки для жінок з асиметрією – це хіт серед коротких зачісок. Косі чубчики, асиметричні і градуйовані пасма створять чудовий образ загадкової і модної жінки. Зазвичай асиметричні модні короткі стрижки виглядають краще на прямому волоссі з хорошим об’ємом, але завдяки техніці виконання цієї стрижки на коротке волосся навіть з тонкого і кучерявого волосся можна створити дуже гарні зачіски з асиметрією.

Шеггі

У цьому сезоні на п’єдестал популярності підіймається недбало-навіжена стрижка «Шеггі». Основна хитрість полягає в тому, що шеггі не має рівних кінців і повинна бути багаторівневою. Для досягнення ефекту майстер використовує філірування, вкорочує верхні пасма і робить кінці рваними.

Вибриті зони

Стрижки з вибритою потилицею і скронями потрібно підбирати за типом обличчя, а також керуючись вашими індивідуальними перевагами і стилем в одязі. Безперечно, що такі стрижки більше йдуть молодим і активним дівчатам, проте, ніхто не говорить, що жінки старшого віку не можуть дозволити собі цю зачіску.

А які стрижки подобаються вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector