Найпростіший спосіб вкорінення хризантем з букета

В наш час популярними є не лише троянди, тюльпани, а й хризантеми. З їх допомогою можна створити оригінальні букети, а ще вони є чудовою окрасою присадибної ділянки. Різноманітність кольорів та форм дозволяє отримати неймовірні композиції. Тому, якщо вам попадеться букет з незвичним сортом хризантем, купляйте його, а ми вам розповімо, як виростити з нього квіти на власній ділянці.

Спершу слід знову зробити зрізи на стеблі рослини. Гілочки розрізайте на живці, що на кожному було хоча б 4 міжвузля. Бічні гілочки також можете сміло використовувати для вкорінення.

Далі слід придбати нейтралізований грунт, оскільки в ньому краще відбувається вкорінення орхідей. Зазвичай він продається в квіткових магазинах. 

Всі живці слід обмокнути спершу в чисту воду, а потім ще в розчин препарату «Корневин». Далі вкорінюємо їх: стебло слід запхати в грунт на глибину 1 см. 

Всі живці зверху потрібно ще підлити чистою водою, а потім помістити в пакет з ось такою застібкою. Так він буде краще тримати вологу та тепле повітря. Всі живці з землею помістити так, щоб на них розсіювалося сонячне проміння. Повна тінь категорично заборонена. Вирощувати хризантеми з живців слід за температури повітря +25 С.

Коренева система починає розвиватися вже після перших трьох тижнів. Бічні пазухи навіть можуть пустити нові пазухи.

Живці пересаджувати в грунт весною, коли добре прогріється температура повітря. 

Які квіти вирощуєте Ви?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: