Найсмачніші сири в світі. Їх неодмінно варто спробувати

Ці сири є справжнім витвором мистецтва.

Для вас ми підготували добірку з найсмачніших та найпопулярніших сирів. 

1. Пармезан

Сир настільки твердий, що при нарізанні може кришитися. На смак він одночасно в міру гострий, солонуватий, пікантний і ніжний. На дозрівання цього сиру може піти від одного року до трьох років. Батьківщиною цього сиру є Італія.

2. Брі

Ніжний і м’який сир з коров’ячого молока родом з Франції. Смак його, залежно від різновиду і термінів визрівання, варіюється від грибного до фруктового.  За консистенцією Брі нагадує плавлений сир, а зверху вкритий благородною пліснявою. 

3. Камбоцола

Його виготовляють найкращі сировари, а батьківщиною продукту є Німеччина. Взагалі, це німецький сир з цвіллю, який поєднує в собі якості італійського сиру Горгонзола і французького Камамберу.

4. Маскарпоне

Це італійський сир більше нагадує ніжний вершковий сир або навіть йогурт. На смак він неймовірно ніжний, трохи солодкуватий.

5. Камамбер

М’який сир, виготовлений з коров’ячого молока. Брі і камамбер схожі, але брі не такий жирний. Смак брі більш вершковий, у камамберу гостріший.

6. Дор блю

Блакитний сир, родом з Німеччини. Гурмани його куштують з горіхами та виноградом. 

7. Горгонзола

Це дуже популярний італійський сир. Відноситься до блакитних сирів з цвіллю. Цей сир має солодкуватий присмак, з найніжнішим і легким горіховим ароматом.

8. Моцарелла

Смачний і ніжний сир родом з Італії. Традиційно його готували з молока буйволиць, але сьогодні в магазинах продається моцарелла зі звичного для всіх коров’ячого молока. 

9. Рокфор

Дуже популярний французький сир з цвіллю. Спочатку готували цей продукт з овечого молока, але сьогодні використовують і коров’яче. 

10. Тет-де-Муан

Ексклюзивний швейцарський сир. На його дозрівання потрібно близько 3 місяців. Готовий сир однорідний на зрізі та має щільну консистенцію. 

Який сир є вашим найулюбленішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector