Нашатирний спирт – справжня знахідка для садівника

Найважливішим елементом для підтримки активного росту вегетативної маси, вироблення хлорофілу, активності цвітіння рослин є азот. 

Альтернативою мінеральних добрив виступає нашатирний спирт, що купується в аптечній мережі. Нашатир являє собою концентровану аміачну настоянку. Це азотисте з’єднання, яке легко поглинається рослиною без додаткової обробки бактеріями.

Окрім добрива, нашатирний спирт чудово бореться зі шкідниками. 

Нашатирний спирт проти ріпаку

Найчастіше цей жук вражає часник та цибулю. Мало хто знає, що його відлякує нашатирний спирт. Просто розчиніть 25 мл спирту у відрі води й поливайте грядки цим розчином кожного тижня.

Боротьба з попелицею

Ця комаха може знищити рослину майже повністю. Для боротьби з попелицею розчиніть 50 мл нашатирного спирту в відрі води. Для того, щоб розчин краще прилипав до рослин, натріть чверть шматка простого господарського мила і додайте до води і нашатирю. Рослину збризкувати отриманим розчином.

Нашатирний спирт проти морквяних і цибулевих мух

Щоб шкідники не знищили ваш урожай цибулі та моркви, полийте все спеціальним розчином з нашатирного спирту. Змішайте 2 мл спирту у відрі води. Такий простий спосіб збереже вашу розсаду від комах.   

Пошепки

Нашатир проти дротяників

Найчастіше дротяники шкодять помідорам. Використовуйте слабкий розчин нашатирного спирту в кожну лунку під час розсади. 

Боротьба з мошками

Ці шкідники найчастіше заводяться в домашніх вазонах. З цією проблемою чудово бореться нашатирний спирт. Потрібно 25 мл спирту змішати в 2 л відстояної води. Цим розчином поливати рослини. Також це ще чудова підгодівля для вазонів. 

Також нашатирний спирт допомагає боротися з мурахами на кухні. Легким розчином спирту у воді потрібно протерти усі поверхні, а потім провітрити приміщення. 

А ви знали про користь нашатирного спирту?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector