Нам важко! Світлана стала мамою 19-ї дитини у свої 45 і розповіла про те, яке в неї життя. Вражаюча сім’я!

Мама-рекордсменка з Рівненщини Світлана Ковалевич поділилася своїм життям. «Мені важко. Особливо зараз, адже я не молодію».

Сім’я проживає у селі Глинне Рокитнівського району, їй 45 років і вона матір 19 дітей. 

Першу дитину жінка народила у 18 років, 19-ту в 45 і запевняє, що вони з чоловіком задумуються над 20 дитиною.

Світлана перераховує всіх своїх дітей по старшинству: 27-річний Ігор, 26-річний Леонід, 24-річна Наталія, 23-річний Руслан, 21-річна Тетяна, 20-річна Людмила, 19-річний Олег, 18-річна Валентина, 17- річна Іра, 15-річна Галя, 13-річна Оля, 12-річний Вадим, 11-річний Вітя, 10-річна Юля, 8-річна Аліна, 4-річний Женя, 3-етняя Неля, півторарічна Настя і молодший Назар – 11 дівчаток та 8 хлопчиків.

– Першу дитину я народила в 18 років, – каже Світлана Ковалевич. – З того часу у нас майже щороку з’являлися діти. Ми з чоловіком намагаємося виконувати заповідь Божу. І я, і Петро виросли у великих сім’ях. У моїй родині нас було вісім, а у матері чоловіка – 15 дітей.

Наймолодший син Назар з’явився на світ перед 45-річчям чоловіка, який був присутнім на пологах. Хлопчик народився здоровим: 3900 г, 62 см.

– Я добре знаю свій організм. Я вже мама на досвіді, – посміхалась Світлана. – До заміжжя навіть не думала, що народжу стільки дітей.

Пошепки

Жінка зізнається, що їй стало важче виховувати дітей, бо вже не ті сили. Зізналася, що за роки вагітності у неї тричі завмирали плоди, а під час пологів не раз починалися кровотечі і це все відбивається на здоров’ї. 

Але жінка вважає, що діти – це все одно велике щастя. Батьки виховують їх у любові та турботі.

Живе родина коштом свого господарства за яким допомагають доглядати старші діти. Влітку чоловік займається сезонними роботами: збирає урожай, ягоди.

У такі періоди, коли мати залишається одна з найменшими дітьми вдома їй стає важче вгледіти за всіма і будинком, причому приготувати їсти, що треба постійно робити.

На перше на сім’ю йде великий баняк супу, якщо пельмені, то мінімум 200 штук за раз. Закрутки потрібно робити мінімум по 300 банок, а картоплі треба щонайменше 70 мішків.

Батьки звикли до такого ритму, тим більше стає легше з допомогою старших дітей. Вони допомагають приготувати на всіх сніданок, а коли всі поїдять стаю готувати обід.

Можливо скоро Світлана поб’є новий рекорд, народивши 20 дитину. 

Успіхів та всіх благ родині!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector