“Намажте котам лапки вершковим маслом і спіть спокійно!” Ніколи б сама не додумалися, але це дійсно ефективний спосіб 

Мій пухнастий улюбленець надзвичайно активний вночі, інколи це вже переходить всі межі. Мейн-кун просто не дає нам нормально виспатися, а втихомирити його практично неможливо. Отже, почали з чоловіком шукати якусь альтернативу, звичайно, подалися одразу в інтернет. На одному з форумів прочитали, що потрібно котикові намочити хвоста.  

Мене така порада здивувала, але я все-таки спробувала, спати хочеться більше. Загалом мейн-кун своїм мокрим хвостом намочив мені всі дивани, коврики, а в кінці ще й на наше ліжко вискочив. Ну і варто додати про клубки шерсті по квартирі, оскільки він вилизував того хвоста. Єдиний плюс від такого методу, що хвіст у нього став шикарним. 

А потім мені написала читачка, що є менш “волосатий” і менш мокрий спосіб втихомирити котів на ніч. По-моєму, це геніально! Отже, його суть полягає в тому, щоб намастити котикові подушечки на лапках вершковим маслом. Робити це перед сном, масла ге дуже багато. Кіт мав би вилизувати свої лапки, втомитися і заснути. 

От, того вечора піймала кота, який був сповнений енергії. Зрозуміло, що лягати спати він ще не збирався.

Вершкового масла слід брати зовсім трохи, розмазати по подушечках. Взагалі, мій кіт просто обожнює вершкове масло, тому поки я мазала йому подушечки він ледь не з’їв все з мисочки.

Намащуємо всі 4 лапки. Дійсно, цей спосіб значно кращий, ніж з мокрим хвостом, оскільки тоді тварина не наковтається шерсті. А ось мінус в тому, що жирними лапками по підлозі вони точно пробіжаться! Треба буде спробувати намазати лапки тоді, коли кіт вже моститься лягати.  

Спершу мій кіт був у захваті від вершкового масла. Обнюхував свої лапки, а потім приступив до діла. Весь вечір був зайнятий, а вночі – о, диво, спав!

Звичайно, я тепер не буду кожен вечір використовувати такий метод, але інколи можна побалуватися. Особливо, коли точно треба виспатися. А ваші котики теж граються цілу ніч? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector