– Напиши заповіт на мого сина! – Сестра просто за столом заговорила про мою квартиру. Я ще не померла, а вона вже моє житло ділить

Мушу визнати, що моє життя склалося далеко не так, як я мріяла. Тридцять років я прожила в шлюбі з Геннадієм, а потім він замінив мене на молодшу і гарнішу. Хоча я не покинула його навіть тоді, коли дізналась, що саме через нього не можу завагітніти. Мама тоді вмовляла мене:

 – Що ж ти робиш! Діти – це найважливіше. Чоловіки не варті такої жертви!

 – Мамо, це ж мій вибір!

Тож в 50 років Гена пішов, навіть “дякую” не сказав. А я залишилась одна-однісінька. А тоді прийняла надзвичайно важливе рішення – я взяла під опіку 14-річну дівчинку. Людочка чудова дитина, котра зазнала багато горя. Її мама померла, а тато пиячив. Врешті його позбавили батьківських прав. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Відтоді я жила заради цієї дитини. Допомогла їй закінчити школу і вступити до інституту. Ми завжди дуже добре ладнали. І ось нещодавно я поїхала в село до мами, котра святкувала 80-ліття. За столом зібрались усі родичі. І моя молодша сестра Алла. Вона також живе в селі та має трьох дітей. Її чоловік невдаха та алкоголік, та вона його ніколи не покине, бо вважає, що краще жити аби з ким, ніж одній.

І ось всі сіли за стіл, і Алла почала розмову:

 – Ти вже написала заповіт!

 – Нащо?

Пошепки

 – Ти вже не молода, живеш одна. Як серце схопить – ніхто й не врятує.

 – Нічого я не писала. Але квартиру залишу Люді.

 – Ти що? Вона ж чужа людина!

 – Людочка моя донька, я її люблю!

 – Не вигадуй. Ти маєш написати заповіт на мого сина!

 – Чого це?

 – Він твій рідний племінник, у вас тече спільна кров!

Тут приєдналася мама. Вона почала на мене тиснути. Згадала, що коли ми купували квартиру дала мені 5 тисяч доларів і тому має право голосу. Ми страшенно пересварились. Не знаю, чому родичі вважають, що мають право на мене тиснути. 

Скажіть, що б ви робили на моєму місці? На кого б написали заповіт?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector