Наречена під час святкування виголосила тост та розповіла всю жахливу правду про майбутню свекруху

Весілля – це завжди по-особливому важливе та зворушливе свято для молодят. Однак, нещодавно одна молода дівчина викликала справжній фурор – всі обговорювали її тост. На перший погляд здається, що промова не вартує уваги. Але згодом всі почали осуджувати таку, на перший погляд, нахабну поведінку. Мовляв, як вона могла так вчинити? Пропонуємо вам прочитати цю історію до кінця.

Ця історія трапилася у невеличкому місті Львівської області.  Дівчина ретельно готувалася до святкування, обрала найкращу сукню та ресторан для гостей. Хотіла, щоб всі запам’ятали цей особливий день. Але для своєї свекрухи вона приготувала незвичний подарунок – тост. 

Гості знали, що жінки часто ворогували одна з одною через норовливий характер свекрухи. Вона часто дорікала, що наречена – погана господиня та нікчемна дружина і взагалі відмовляла сина від шлюбу. Бувало, що свекруха часто намагалася посварити молодят навмисне. Однак, щире кохання перемогло та хлопець щоразу підтримував свою дівчину. Йому було соромно за поведінку матері, однак, не міг нічого сказати. 

На весілля свекруха приїхала у чорній сукні

– Це не свято, а якісь похорони. Ох, і що за жінку вибрав мій любий синочок, – голосила жінка. Вона навмисне щоразу драматизувала та хотіла зіпсувати настрій не тільки молодятам, але й іншим гостям. Але ніхто не зважав на таку божевільну стару. 

Під вечір тамада провів цікавий конкурс – кожен запрошений гість повинен сказати цікавий тост для молодят. Але тут мікрофон взяла наречена:

– З вашого дозволу, я хочу дещо змінити правила та сказати декілька слів про мою свекруху. Ви всі були свідками, як вона нахабно намагалася зіпсувати це свято. До того, завжди намовляла коханого проти мене. Лаялася, скаржилася. Здається, що свекруха готова на все заради того, щоб знищити наше кохання. У мене вже не було сил терпіти таку горе-родичку, тому ми з чоловіком спеціально купити квартиру у іншому місті. Все заради того, щоб ніколи в житті не бачити вас, моя люба свекрухо!

Жінку шокували такі слова та вона негайно викликала таксі додому. Всі гості підтримали таке рішення молодят, адже бачили, як нахабно себе поводила родичка. Тому не дивно, що у наречені вирішили переїхати геть. 

Дівчина вчинила правильно? Можливо, не варто розповідати такі таємниці всім гостям? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector