Нарешті дочка: в родині, де 14 хлопчиків, народилася дівчинка

Сьогодні ми вам хочемо розповісти про одну незвичайну сім’ю, батьки дуже хотіли дівчинку, але вона з’явилася на світ через два десятки років, при цьому весь час жінка народжувала хлопчиків.  Родина Швандт проживає в Мічигані і прославилася на увесь світ. Все через те, що власного чотирнадцятого сина вони назвали Шібойеген, а чому, ми вам розповімо.

Цього року цих людей знову очікувало поповнення і вони вже дали інтерв’ю різним ЗМІ через те, що нарешті 15-ю дитиною в сім’ї стала дівчинка.

Матір розповідає, що дуже хотіла дівчинку, але ніколи не переживала через те, що у неї народжувалися одні хлопці. Вона була щаслива кожній дитині. Зараз найстаршому мину 28 років, він нещодавно одружився. От батьки жартують, що чекають вже на онука, адже вдома стільки хлопчачих речей, що вистачить на декілька поколінь вперед.

Новонароджену маленьку принцесу назвали Меггі. Наразі батькам малятка по 45-років, вони сповнені сил та ентузіазму, щоб виховувати ще  дівчинку.  Дідусь щасливий, що у нього нарешті появилася онука.  Раніше, коли в сім’ї індійця народжувалося багато синів, то шаман повинен був зробити певний обряд й вигукнути «She boy again!», що означає «знову хлопчик!». Тому сім’я вирішила скористатися порадою і назвала молодшого сина подвійним ім’ям — Фінлі-Шібойеген. І це спрацювало !

Бути мамою такої кількості синів — це постійно жити в гаморі, хаосі та безладі. Але Катері подобається таке життя і вона задоволена, що має таких чарівних хлопчиків. Жінка запевняє, що якби вона не хотіла далі народжувати, то б зупинилася на двох синах. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: