Нарешті я навчилася мити решітки газової плити легко та просто

Я в принципі не дуже люблю прибирання на кухні. Там завжди багацько різної мороки. Але найскладніше, напевне, це возитися із решітками на плиті та й із самою плитою також. За час господарювання яких тільки способів очищення решіток  я не перепробувала.  І замочувала в різних мийних засобах, і в посудомийну машину ставила, і навіть у ванні залишала на цілу ніч. Нічого не допомагало на всі 100%. Усе одно доводилося брати у руки ганчірку і терти ті ґрати до блиску.

Втім, нещодавно свекруха порадила мені новий спосіб, що виявився найдієвішим із усіх відомих мені раніше.

Зараз розкажу і вам.

Як відмити газову плиту від жиру? Як почистити в домашніх умовах конфорки  електричної плити, ніж відтерти плями з поверхні

Для повного очищення решітки та плити візьміть пакет (можна навіть сміттєвий) і аміак або нашатирний спирт. Ці інгредієнти дуже дешеві та доступні. Будь-яка господиня впорається з їхніми пошуками, просто зайшовши в аптеку чи місцевий супермаркет.

Влийте в пакет флакон аміаку, помістіть туди решітку і швидко закрийте пакет. Робити все потрібно спритно, без зайвих витрат часу. Будьте уважними, щоб не надихатися парами цих речовин. Та й квартиру неприємним запахом псувати не хочеться. 

Пакет має бути герметично закритий. Можна використати навіть декілька пакетів, щоб точно уникнути будь-яких механічних пошкоджень.  

Як очистити плиту від плям жиру і в'ївся нагару? Пара рад, як відмити плиту  від жиру і нагару.

Залиште решітку відмокати на цілу ніч. Зранку обережно дістаньте її звідти і  добре промийте звичайною водою. Застарілого жирного нагару ніби й не було!

Спосіб справді дієвий, а ще простий та економний. Сама користуюся і вам раджу. 

Користувалися вже таким способом?

Можете поділитися своїми порадами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector