– Нарешті я вільний! – Ніколи не почувався таким щасливим, як після розлучення. Та вже за місяць дещо збагнув

Я завжди вважав, що саме дружина заважає мені розвиватись. Ці постійні забаганки: то ремонт треба, то диван. Я ніколи не міг втілити свої задуми. Мріяв про власний бізнес, а дружина стверджувала, що не можна покидати стабільну роботу.

З Ларисою я познайомився у 24 роки. І що казати – закохався. Мало не відразу вирішив одружитись. Та тоді я вірив, що кохана підтримуватиме, віритиме в мене. Звичайно, було нам не просто. Жили у тещі, котра постійно втручалась у наші стосунки. А коли я почав із нею сваритись – різко відповіла.

 – Хочеш, щоб я не лізла – купи свою квартиру. А тут – мої правила. 

Потім Лариса народила. Я вмовив її переїхати на орендовану квартиру, бо ж теща вже остаточно дістала. Тоді й почалось. Вона мене звинувачувала, казала, що в таких умовах дитина зростати не може, вимагала, аби я в чужій оселі ремонт робив. Довелось все ж пофарбувати стіни. Я намагався збирати гроші на власну справу. Та Лариса увесь час витягувала з мене тисячі.

 – Якби не ти – я б вже машину купив!

 – А ти що думав, що на дитину гроші не потрібні? Бачив, які ціни? 

Довго я терпів. А тоді вирішив розлучитися. Зрозумів, що інакше успіху не досягну. Звичайно на дитину гроші я однаково давав. Лариса переїхала до мами. А я поселився з другом. Перший місяць не міг повірити своєму щастю. Нарешті почувався вільним, робив, що хотів і ні перед ким не звітував.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та за кілька тижнів збагнув, що час хоча б в кімнаті поприбирати. Довелося придбати побутову хімію, розібратися в ній. Виявляється, вона зовсім не дешева. А тоді в мене почав боліти шлунок. Пішов до лікаря, а той сказав, що як не зміню раціон – матиму виразку. Я збагнув, що після розлучення харчуюсь макаронами та фаст-фудом.

Пошепки

Але найгірше почалось, коли я захворів на грип. Три дні лежав в ліжку, а ніхто мені й чаю з малиною не зробив, доброго слова не сказав. Раптом я збагнув, що страшенно скучив за дружиною. Вона завжди мене доглядала, смачно готувала, ніжно обіймала. Я взагалі не знав, що таке домашні клопоти. 

Почав дзвонити Ларисі, та її номер був “поза зоною”. Тоді наважився зателефонувати тещі. Вона відповіла відразу:

 – А можна Ларису?

 – О, оговтався? Ні, пізно ти за голову взявся. В Німеччині Лариса, скоро доньку забере.

 – Що ж вона там робитиме?

 – Житиме. Нормального чоловіка знайде. До слова, кавалера вже має. Може нарешті пощастить. А ти шукай далі щастя, щоб ніхто тобі не заважав.

Чесно скажу, тієї миті я заплакав. Збагнув, що таку дурницю утнув. Втратив прекрасну дружину. А донька врешті ще й стороннього чоловіка татом називатиме.

Я хочу повернути Ларису. Та як це зробити? Що вигадати?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector