Народила двійнят, один з яких — син. Вдома — ще вісім дочок. Батько від щастя плакав в пологовому залі

Катя вела себе абсолютно спокійно і впевнено — дев’ятий раз народжує. Причому це була абсолютно нормальна благополучна сім’я, непогано забезпечена — у всякому разі, у них укладений найдорожчий контракт на партнерські пологи і сімейна палата — тато в черговий раз буде поруч, а з дітьми вдома залишилися бабусі.

Цікавий нюанс — всі вісім старших дітей були дівчатка. І в цей раз УЗД було невблаганне — двійнята, дівчатка. Тато вже давно змирився з цим і з нетерпінням чекав появи на світ дочок.

Перейми почалися ще вдома, так що в пологовий будинок Катя приїхала з пристойним таким відкриттям — відразу ж пішли в пологовий блок, тільки речі в палаті залишили. Вже через годину почалися потуги і на світ з’явилася чудова дівчинка. Вона відразу ж закричала, тато перерізав пуповину і взяв дитину на ручки — у мами якраз почалися чергові перейми.

Буквально через три хвилини і другий малюк з’явився на світ. Лікар подивився спочатку на нього, потім на тата і урочисто оголосив:

А у вас син народився. 
В першу хвилину, здавалося, до тата навіть не дійшов сенс сказаного. Але потім він схопився і почав метатися по родзалі:

Лікарю, а ви нічого не переплутали? Точно хлопчик? Не дівчинка? 
Ми посміялися і продемонстрували батькові товар лицем, так би мовити. Ну, не зовсім обличчям — зате у тата не залишилося сумнівів. Він просто розридався від щастя, постійно всіх обіймаючи.

Втім, його емоції цілком можна зрозуміти — не жарт, дев’ять дочок! А тепер і син є, так що життя, можна сказати, цілком вдалося. Правда, тато практично не випускав сина з рук -напевно, щоб в дівчинку не перетворився.

I
Загрузка ...