Нас завжди, як магнітом, тягне до тих, хто «витягує назовні» нас Справжніх

У цьому світі є особливе кохання. 

В такій любові не має місця гордості, маскам, іграм та маніпуляціям. Люди стоять один перед одним з абсолютно оголеними душами і не бояться відкритися один одному. Не всі готові на таке кохання, адже всі ми сповнені недовіри один до одного, ми боїмося, що нам розіб’ють серце, завдадуть болю, після якого ми вже не зможемо знову зібрати всі частинки себе.

Але холодне серце тане на очах, коли відчуває, що його щиро кохають. Коли людину починають любити справжню, таку, як вона є насправді — починають відбуватися дивовижні речі. Це так чудово, коли тебе кохають не за досягнення, зовнішність чи гаманець, а за твій глибокий внутрішній світ. Тоді тебе намагаються дізнатися якомога краще, людині цікаво проводити з тобою час, повертається самовпевненість, віра в свої сили і віра в людей. 

Це така любов, яка допомагає побачити себе завдяки тому, що Вас люблять. Це те почуття, коли завдяки одній людині Ви знаходите те, що так довго ховали від усіх і самі забули, наскільки Ви унікальні.

Така любов — справжня рідкість, і якщо вам вдалося її зустріти, цініть цю людину, як самого себе. Саме це кохання буде вселяти у вас нові емоції, почуття, віру в себе. Ви не будете боятися змін, а з головою поринете в життя, не втрачаючи жодну можливість, жоден шанс бути щасливими.

Це відбувається в той момент, коли Ви зустрічаєте людину, яка бачить в Вас саме Вас. Яка не намагається змінити або зламати, і Ви самі відчуваєте, що поруч стаєте кращими.

Поруч з такою людиною ви не намагаєтеся їй сподобатися, ви поводитеся з нею так, як із собою, наодинці. І це не дивно, адже вдвох ви вже стали одним цілим. І ця справжність, цілісність притягує вас ще більше один до одного.

Любов, яка “витягує назовні” нас Справжніх є вічною.

Чи зустрічалися вам такі почуття?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: