Наш економний ремонт в хрущовці – впоралися за пів року

В спадок ми отримали квартиру: двокімнатне житло в хрущовці. Вся квартира була не в найкращому стані, тому вирішили робити ремонт практично з нуля. До того ж я поставила собі ціль – завершити роботи в надзвичайно короткі терміни, оскільки проживаю в квартирі батьків чоловіка, і хотілося якнайшвидше переїхати у власне житло. Загалом може сказати, що нам вдалося переїхати вже за пів року: в березні отримало спадок, в червні завершили ремонтні роботи, а в вересні вже були готові меблі й всі дрібниці.

Спершу ми робили демонтажні роботи: зривали підлогу, шпалери, виносили всі меблі. Доручили це завдання знайомому будівельнику.

Наступним етапом стали вікна: демонтували всі старі дерев’яні та замінили їх на три нові пластикові. 

В процесі ремонту помітили, що батареї підтікають, тому нам довелося замінити всі батареї на нові радіатори та й загалом всю систему, бо вирішили встановлювати власне опалення. Затримувало ще те, що для такого потрібно отримати спеціальний дозвіл, однак нам все вдалося.

Коли замінили всі радіатори, почали заливати підлогу. Хоча квартира має лише 44 квадратних метри, заливка обійшлася не дуже дешево. Також паралельно ми замінювали всі електрощитки та електропроводки. Я ще захотіла змінити розміщення розеток під новий інтер’єр. На це пішло близько тижня часу.

Мені дуже не подобалася на кухні негарна газова труба, до того ж вона займала багато місця та й взагалі не пасувала до майбутнього інтер’єру. Загалом ми вирішили її замінити. Паралельно з цим сантехнік міняв всі труби в санвузлі, встановлював нову сушку для рушників, робив розводку для майбутньої душової кабіни. Наступним етапом стало укладання плитки. Кольори обирала з різних колекцій, але загалом мені дуже подобалося.

Найдорожчим стало вирівнювати стіні у старому будинку, тут вони були дуже криві. Ми заплатили близько $ 1500 за роботу і матеріали. Також я дуже мріяла про власну гардеробну кімнату, тому шафи-купе не замовляли, а зробили нішу 1,5 × 1,8 метра. Вийшла дуже містка.

Ось така ванна кімната.

Пошепки

Зі стелями вирішили зробити безпрограшний варіант – білі матові натяжні стелі. Ще й придбала нові світильники. 

Коли ремонт підходив до логічного завершення, ми ще згадали про балкон. Там замінили старі вікна та утеплили стіни. На всю обробку балкона пішло $ 265, ще $ 280 віддали за заміну балконних вікон.

Більшу частину ремонту ми завершили до кінця червня. Щодо шпалер, то ми довго не могли з чоловіком обрати варіант, який сподобався б обом, однак згодом зупинилися на нейтральних тонах. Придбали 15 рулонів та приступили до поклейки. Далі вже замовили меблі. Кухню захотіли модульну, це значно дешевше. Виготовляли її протягом двох тижнів, а встановили за один день.

Міжкімнатні двері нам пощастило купити в знайомих за закупівельною ціною. До вхідних дверей руки поки не дійшли, але все в планах.

Деякі меблі ми ще привезли з попереднього житла, наприклад, столик та диван. Щоб не пустував балкон, плануємо придбати та помістити туди ще шафу.

Ось таку затишну маленьку квартиру ми отримали. Ремонт вийшов економним, тому грошей ми витратили не багато. 

Вам сподобався наш ремонт? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector