Наш ремонт в хрущовці за пів року і з мінімальними витратами

В спадок ми отримали квартиру: двокімнатне житло в хрущовці. Коли ми зайшли всередину, то зрозуміли — ремонт потрібно робити негайно. Мені здається, що інколи легше робити все з нуля, ніж переробляти старе, адже демонтаж та вивезення всьо сміття займає багато часу. Але ми з чоловіком зрозуміли, що хочемо все зробити якнайшвидше. Квартиру ми отримали в березні, і вже в кінці вересня переїхали в таке омріяне житло.

Спершу ми робили демонтажні роботи: зривали підлогу, шпалери, виносили всі меблі. 

Після цього зайнялися вікнами: старі дерев’яні замінили на три нові пластикові. 

Також ще потрібно було замінити батареї. Ми вирішили, що хочемо мати власне опалення, тому замінювати прийшлося всю систему. Це зайняло трохи часу, адже для цього ми ще чекали спеціальний дозвіл.

Коли замінили всі радіатори, почали заливати підлогу. Хоча квартира має лише 44 квадратних метри, заливка обійшлася не дуже дешево. Також паралельно ми замінювали всі електрощитки та електропроводки. Я ще захотіла змінити розміщення розеток під новий інтер’єр. На це пішло близько тижня часу.

На кухні муляла очі негарна газова труба, яка займала дуже багато місця. Я задумала зовсім інший інтер’єр і ця труба псувала мені загальний вигляд. Ми її все-таки замінили. Також ми викликали сантехніка, який поміняв всі труби, а ще встановив сушку у ванній кімнаті. Далі ми взялися за плитку. Вибрати мені було геть не легко, адже те, чого я хотіла, так і не знайшла.

Але потім мою увагу привернув зовсім інший варіант, і я своїм вибором дуже задоволена.

Найдорожчим стало вирівнювати стіні у старому будинку, тут вони були дуже криві. Ми заплатили близько $ 1500 за роботу і матеріали. Також я дуже мріяла про власну гардеробну кімнату, тому шафи-купе не замовляли, а зробили нішу 1,5 × 1,8 метра. Вийшла дуже містка.

Ось така ванна кімната.

Ми також скупляли світильники й вирішили зробити натяжні білі матові стелі. Це ідеальний варіант. 

Коли ремонт підходив до логічного завершення, ми ще згадали про балкон. Там замінили старі вікна та утеплили стіни. 

Основну роботу в квартирі ми зробили до кінця червня. А потім потрібно було обирати шпалери та меблі. Кухню захотіли модульну, це значно дешевше. Шпалери, на диво, обрали з чоловіком без суперечок, нм сподобався однаковий варіант.

Шафу й диван ми перевезли ще з попередньої квартири.

Зараз ми вже проживаємо в нашій маленькій, але затишній квартирі щасливо. Витратили не надто багато грошей, адже на всьому старалися зекономити.

Вам сподобався наш ремонт? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: