-Наша Юлечка он, вже з пузом ходить, а ви все ніяк на сватанію не приїжджаєте, – сказала Тамара Петрівна, заходячи в квартиру свахи

Миколи довгий час зустрічався з Юлею, йому було 24 роки, коли дівчина повідомила про свою вагітність. Хлопець був розгублений, але от теща взяла все у свої руки й приїхала свататися. До цього навіть і не було ніяких розмові про весілля.

Батьки Миколи були дуже здивовані, адже за традиціями, так це вони мали їхати до невістки, просто їм про таку ситуацію ніхто не повідомляв. Говорити щось було вже пізно, теща вирішила по-своєму і все. Загалом відсвяткували весілля й молоді переїхали на орендоване житло. Як тільки народилася дитина, грошей взагалі не вистачало, Микола весь час був на роботі, а Юля просто не могла справитися з маленькою дитиною.

Згодом теща наполягала на тому, щоб діти переїхали до неї, до того ж вона проживає одна у двокімнатній квартирі (декілька років тому розлучилася з чоловіком).  Молоді батьки погодилися на таку пропозицію, адже думали, що теща у всьому буде допомагати, особливо у фінансовому плані.

Спершу так дійсно й було, легше, коли не потрібно платити за оренду, квартплату ділили з тещею наполовину. Щодо харчування, то вирішили купляти продукти й готувати окремо. Теща на правильному харчуванні, то ж вона не їла те, що готувала донька. 

Єдине, що не подобалося Миколі, так те, що вона всюди намагалася впхати свого носа, там те не так зробили, там те не так. Згодом Юля повідомила чоловікові, що з їх холодильника пропадають продукти. Одного дня дівчина побачила, як матір переливає молоко з пакета у свою банку. Юля не витримала, запитала у матері, що це вона робить?

Пошепки

Тамара Петрівна як розкричалася тоді, що вона пустила дітей у свій дім, а вони їй склянку молока шкодують, а далі почала висувати претензії до чоловіка Юлії, як вона могла вибрати собі такого “косорукого неука”, який нічого не вміє вдома робити. Онука також погана виховують – ледарем росте. Юля була шокована зі слів матері, зустріла чоловіка у дворі з дитиною на руках. Одразу почала говорити, що їм потрібно орендувати житло й переїхати.

Саме в цей момент зателефонувала до мене Юлія й попросила тимчасово пустити їх на квартиру. Я вирішила, що потрібно допомогти подрузі, оскільки в той момент вони просто не мали змоги платити по 10 000 гривень за оренду. В цей період сину Юлі виповнилися вже 4 роки, то ж не мало б бути складно. 

Перші чотири місяці вони дійсно жили в мене, а потім в кредит купили невеличкий будиночок за містом. Спальна, вітальня, кухня та туалет на першому поверсі були з ремонтом, а на другому – голі стіни. Перші два роки просто виплачували кредит й навіть не бралися за другий поверх. Сина віддали в садок, Юлія також пішла на роботу, в матеріальному плані вже легше було. Зараз просто ідеальні господарі – на другому поверсі зробили ще дві спальні, санвузол, утеплили його. Теща ніяк не могла змиритися з тим, що діти стали такі самостійні, неодноразово приходила до них й намагалося командувати. 

То вона вже грядки хотіла робити, моркву садити, то огірки, однак діти різко дали їй зрозуміти, що це їхній дім і вони самі будуть розпоряджатися, що і як робити. А Тамара Петрівна, залишившись одна у квартирі, розважається тим, що розповідає численним приятелькам, як її дочка з зятем “кинули”, і що вони такі погані, бо навіть не можуть взяти її до себе, хоча там кімната пустує. Чи правильно вчинили діти, що переїхали від матері? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector