Насправді бути гарною невісткою треба вміти! Мирні відносини зі свекрухою можливо досягти лише хитрощами.

Коли Михайло зробив мені пропозицію, я не на жарт злякалась. Ні, не подружнього життя, а того, що прийдеться знайомитись зі свекрухою. У мене був страх, адже колись мою маму з татом розлучила саме бабуся. На її думку, шлюб сина був помилкою і вона зробила все задля того аби позбутися невістки. 

На жаль, таких історій є багато, коли свекруха руйнує шлюб сина через власні неприязні стосунки з його дружиною. А ще більше, коли чоловік не знає, яку сторону обрати: мамину чи дружини. Він намагається догодити обом і таким чином розривається. Проте так не буває! Після одруження чоловік в першу чергу має підтримувати свою жінку, а не маму, адже тепер у нього своя сім’я. Батьки  — це зовсім інша сім’я, зі своїми порядками й правилами. 

От прийшов мій час знайомства з мамою Михайла, я дуже боялась, аби не повторити долю матері. До речі, я цікавлюсь психологією та вірю в те, що наші переживання і думки зазвичай справджуються. Цього разу в цьому знову переконалась, бо свекруха мене не надто привітно зустріла. Проте це все були квіточки… Тоді я ще навіть не уявляла, що мене чекає після весілля.

Коли ми переїхали в будинок мами Михайла, почалось справжнє пекло для мене. Ви собі не уявляєте як я хотіла догодити свекрусі, як постійно їй у всьому старалась допомогти, однак вона мене просто не приймала і придумувала щоразу нові причини аби тільки принизити мене. 

Та якось  мої нерви здались і я поставила ультиматум Михайлові: або ми винаймаємо квартиру і переїжджаємо, або розлучаємось, бо жити так далі я вже не могла. На щастя, чоловік почув моє прохання і погодився з’їхати він його мами. 

А далі я вже на своїй території діяла хитро. Ну, по-перше, через відстань напруга в стосунках зі свекрухою помітно послабшала. По-друге, я вирішила, що буду мудрішою і раз на тиждень, коли вже Марія Богданівна приходитиме до мене додому, можу потерпіти та зустріти її з посмішкою. А ще пригощатиму чимось, уважно, зацікавлено слухатиму її, не сперечатимусь, а тільки підтакуватиму і досягну не лише нормального відношення до себе, але й нерви свої побережу. Я ж все-таки розумна жінка!  Хвалитиму все, що вона готує, і обов’язково запитуватиму рецепт тієї чи іншої свекрушиної страви.

Пошепки

Моя жіноча хитрість мене не підвела! Тепер наші стосунки стали дуже довірливими й теплими. Нехай вона говорить, яка я в неї ідеальна невістка, а я собі сама знаю, що і як… Насправді бути гарною невісткою треба вміти! 

Як вам моя хитрість? Чи правильно я поступаю?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector