Насправді добро рятує цей світ! Ця історія трапилась зі мною і є чудовим доказом цього

Друзі, зовсім не краса врятує цей світ, а добро! Просто проаналізуйте своє життя, згадайте усі гарні вчинки та зрозумієте, як вони вплинули на вашу долю.

А моя історія – чудовий доказ цього

Моя мама дуже мріяла про дітей. Та в них з татом нічого не виходило. Згодом лікарі встановили діагноз безпліддя. Ненька була в розпачі. Та не здавалась.

Врешті сталося диво і вона завагітніла. Щастю не було меж. Медики дивувались, але мама успішно виносила й народила дитину. Та я був досить кволим і багато хворів. Тож рідній доводилось возитися зі мною. Тато цього не витримав і пішов.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Відтоді мама жила заради мене. Та з часом їй стало складно, адже доводилось забезпечувати нашу маленьку сім’ю. Вона вийшла на роботу, а мене відправила в садок.

Та ми жили досить далеко, добирались на тролейбусі. Мамі доводилось відводити мене в групу, а потім досить довго чекати наступний тролейбус. Вона запізнювалась на роботу мало не щодня. Директор компанії не витримав і сказав, що звільнить її, якщо це не припиниться.

Я добре запам’ятав, як мама плакала того вечора. Хоча мені було всього чотири роки. Тоді ненька пішла на відчайдушний крок. Вона вирішила, що висаджуватиме мене з тролейбуса і їхатиме далі, доки я самотужки йду до воріт садочка.

Пошепки

Мама провела зі мною серйозну розмову і попередила виховательку. Коли вона висадила мене так вперше, то аж прилипла до вікна, споглядаючи, як я йду. Страшенно переймалася. 

Та вже наступного дня я помітив, що тролейбус їде далі лише тоді, коли я доходжу до воріт. І так було завжди. 

Згодом я виріс. І одного разу їхав цим тролейбусом до мами на роботу. Тоді водійка і зізналася, що навмисно затримувалась на зупинці, аби мама могла переконатися, що я в безпеці дійшов в садок.

Ось так одна незначна добра справа може вплинути на життя людини. Ненька зберегла роботу і все в нас було добре.

Безмежно дякую долі за добрих людей у моєму житті.

А як вчинки добрих людей змінили ваше життя?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector