Настоянка прополісу допомогла мені забути про панкреатит. Лікує набагато краще за аптечці засоби!

Не дарма кажуть, що прополіс – чудодійний засіб проти панкреатиту. І настоянку дуже швидко та легко приготувати. Вже після першого застосування організм покращується та знімає всі болі. 

Закип’ятіть пів склянки молока і додайте 20 крапель 10% настоянки прополісу. Випийте перед сном. Курс такого лікування триває 10 днів на місяць, потім зробити перерву. І так продовжувати 6 місяців. 

Також цю настоянку варто давати діткам для профілактики. Адже у холодну пору року малюки легко хворіють і кашляють. 

Окрім того, що прополіс лікує від панкреатиту, ще покращує сон, заспокоює нервову систему, захищає дихальні шляхи від вірусів та чудово діє проти кашлю. 

Пошепки

Також настоянка підходить для підтримки здоров’я дорослих в холодну пору року. Особливо важливо приймати, коли організм виснажений та легко можна підхопити бронхіт та навіть запалення легень. 

5 грамів прополісу на 50 мл 75%  спирту (якщо спирт 96% , досить 45 мл). Прополіс порізати, покласти в спирт і настоювати 10 днів в темному місці. 

Після того процідити через сито чи марлю і тримати в холодильнику. Пити ввечері декілька грамів перед сном. Але тільки після того, як прийняли душ та почистили зуби. Одразу випивайте та лягайте спати. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector