Настя повернула мене до життя! І не кажіть, що заради молодої не варто дружину покидати!

Мені 62 роки, і мушу зізнатися, що лише зараз я почуваюсь повністю щасливим. А все тому, що я зустрів Анастасію. Їй 39 і вона неймовірна. Має гарну освіту, та працює в салоні краси. Думаю, що саме тому вона завжди має бездоганний вигляд. Дружина ніколи не приділяла стільки уваги своїй зовнішності. Та я її не звинувачую, життя наше важко назвати простим.

Насправді я досі не розлучився і Ларисою, хоча з Настею в стосунках вже майже рік. Річ у тім, що дружину свою я також люблю. Та ці почуття вже давно не мають нічого спільного з пристрастю. 

Ми були зовсім молоді та бідні, коли одружились. Жили в гуртожитку і харчувались лише картоплею. Лариса тоді здавалась досить симпатичною, а головне, вона щиро вірила в мене. Ви й не уявляєте, скільки  бід ми разом пережили. Коли я на кілька років втратив роботу, дружина працювала у дві зміни, але жодного разу не дорікнула мені. А згодом цілодобово гарувала зі мною, аби допомогти розпочати власну справу. Ще й дітей встигала доглядати.

 – Такої дружини не знайти. Інша б вже давно втекла! – стверджували друзі.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

В 53 роки в мене діагностували рак. Я тоді думав, що життя скінчилося, та Лариса не дала мені розкиснути. Вона ні на мить мене не покидала. Була поруч в лікарні після операції, доглядала наче малу дитину. Саме вона врятувала тоді мене. 

Пошепки

Після хвороби я переосмислив життя, більше цінував кожну його мить. Та мені увесь час здавалося, що я марно втрачаю свої роки, не живу на повну. А все так швидко минає і старість вже на порозі. Мені було вкрай сумно від цих думок. І коли я вже змирився, що нічого цікавого вже не трапиться, зустрів Настю. Вона наче бурхливе море, підхопила мене, стала ковтком свіжого повітря.

У нас розпочався бурхливий роман, різниця у віці зовсім не відчувалась. Я бачу, що ця жінка мене щиро кохає. І лишень зараз почуваюсь щасливим. В мене вже немає фінансових проблем, я маю власний бізнес, мене поважають підлеглі, я можу дати коханій усе, що вона хоче.

Та Настя вимагає, аби я розлучився. Я цього хочу понад усе, та виникають деякі сумніви. А що як повернеться рак, чи не покине мене кохана? Чи витримає вона, якщо раптом я збанкрутію? Друзі кажуть, що в моєму віці нерозумно покидати перевірену дбайливу дружину. Але раптом це мій єдиний шанс на щастя?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector