Як тільки я йшов з дому, дружина починала жорстоко поводитися з моїм сином

Ми з дружиною побралися у юному віці, але зовсім скоро її не стало. Трагічна автокатастрофа забрала у мене кохану жінку, а в мого маленького сина – матір. То був складний період у моєму житті, адже я мав поєднувтаи батьківство зі здобуттям вищої освіти. Університет знаходився в сусідньому місті, тому добиратися туди кожного дня було неможливо. На щастя, бабуся взяла на себе відповідальність за онука, а я мав змогу скласти іспити й захистити диплом.

Власне під час навчання я й зустрів свою другу дружину. В нас було багато спільного, тому між нами доволі швидко зав’язалися стосунки. Буквально через рік я зробив Наталі пропозицію, а вона відповіла мені “так”.

Жінка знала про мою ситуацію. Вона була готова прийняти сина й обіцяла турбуватися про нього. Я дійсно вірив, що він стане для неї рідною дитиною. Тим паче у мене не було приводу для сумнівів, адже Наталя завжди була зі мною доброю, щирою та чесною. 

Згодом я помітив, що мій хлопчик змінився. Він став більш замкнутим, а в очах світився страх. Звісно, я запитував, в чому справа. У відповідь він мовчав. Наталя стверджувала, що в сина просто складний період і з ним все буде добре. Проте мені це не давало спокою, тому я вирішив таємно встановити у квартирі камеру відеонагляду. Такого побачити я точно не очікував. 

Пошепки

Як тільки я йшов з дому, дружина починала жорстоко поводитися з моїм сином. Вона кричала на нього, обзивала і навіть била. Наталя кілька разів повторила, що хлопчик не рідний їй і ніколи таким не стане. А ще вона погрожувала малюку, тому він не міг зізнатися мені в тому, що відбувається.

Не описати словами, як сильно я лютував. Дружина одразу опинилася на вулиці, а ми з сином залишилися вдвох.Тепер я нікому не дам ображати його. 

– Синку, рідненький, прости мені. Я навіть не здогадувався про те, що відбувається…

Я почуваюся винним у тому, що сталося. Прикро, що хлопчику довелося таке пережити. 

Чи правильною була реакція чоловіка на те, що він побачив? А ви змогли б прийняти другу половинку з дитиною від іншого шлюбу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector