Натисніть на ці точки на долоні і чекайте – результати вразять Вас!

Ви можете миттєво полегшити біль в інших частинах тіла, натиснувши на певні точки на долоні, через те, що існує зв’язок між цими точками й тими, які викликають біль.

Єдине, що вам потрібно зробити, це натиснути на певну точку протягом 5 секунд і зробити повільні, глибокі вдихи!

Основа великого пальця

Позбутися від кашлю, а також поліпшити функцію вашої щитовидної залози, ви зможете натиснувши на цю точку.

Великий палець

Великий палець може допомогти контролювати депресію, неспокій, дратівливість, і шлунок. Таким чином, якщо ви відчуваєте біль в животі, головний біль, проблеми зі шкірою або ви просто відчуваєте емоційне пригнічення, просто натисніть на великий палець.

Вказівний палець

Якщо у вас виникли проблеми з нирками та сечовим міхуром, тоді натисніть на вказівний палець. За допомогою цієї точки ви можете навитися керувати своїми страхами та розчаруваннями. Крім вище переліченого, ви можете усунути біль в спині, печію, і зубний біль.

Середній палець

Натисніть на цю точку, якщо відчуваєте себе дратівливим та нерішучим, або якщо у вас є проблеми з печінкою та жовчним міхуром. Ця точка допомагає покращити кровообіг, а також позбавить вас від менструальних болів.

Безіменний палець

Пошепки

Болить живіт? Чи ви страждаєте від постійних проблем з травленням чи ? Тоді натисніть на цю точку. Також вона допоможе стимулювати функцію товстої кишки та легенів.

Мізинець

Ця точка допомагає в регуляції тонкого кишечника і серця. Натискання на цю точку може допомогти вам з проблемами серця, здуттям живота, болем в горлі, і проблемами з кістками.

Зовнішня частина долоні

Ця точка може допомогти вам з регулюванням рівня цукру, а також з питаннями апендикса.

Центр долоні

При натисканні на цю точку ви зменшите біль в животі та покращите апетит!

М’ясиста частина долоні

Ця точка відповідає за функції ендокринної залози та серця. Вона може збалансувати гормони й допомогти вам в регуляції серцевих проблем.

Старайтеся якомога частіше робити масаж рук в цілому. Такі нескладні рухи допоможуть не тільки покращити кровообіг, а й відновити життєву енергію.

А ви знали про ці точки на долоні?

 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector