Натрапила на пошукові запити чоловіка в ноутбуці – не очікувала, що дізнаюся про нього стільки правди

Останнім часом у мене виникли підозри, що мій чоловік мені зраджує. І не аби з ким, а з дівчатами легкої поведінки! Усі факти просто перед очима. Зараз усе поясню і спробуєте самі збагнути, що підштовхнуло мене до подібних думок.

Я нещодавно виїхала з дітьми за кордон до батьків. Гостюю тут і досі. 

Ще вдома я створила спеціальний акаунт у пошуковому сервісі на спільному з чоловіком ноутбуці, щоб завантажувати туди відео та фото з поїздки. І забула вийти перед подорожжю. Вчора зайшла туди з батьківського комп’ютера, щоб додати деякі світлини.

Натиснула пошук, почала вводити щось, але не встигла й слово закінчити, як побачила у списку нещодавно переглянутих «приватний ескорт». Туди заходили з того ж акаунту, який я створила і з якого забула вийти з домашнього ноутбука.

Я вирішила подивитися історію пошуку за останні кілька днів. Там були поклики на сайти з ескорт-послугами. Хтось замовляв непристойний масаж із нашого будинку, якраз в ті дні, коли чоловік працював з дому, а я летіла з дітьми в іншу країну. 

Я погортала вниз. Нічого не змінилося. У пошуку був суцільний «ескорт».

Я була шокована. Поруч стояли діти і моя мама, тож мені потрібно було вдавати, що все гаразд. Хоч це й давалося мені дуже важко.

Того ж вечора я подзвонила чоловікові і розповіла йому про побачене. Він навіть розсердився, хоча розлютити його дуже важко. Сказав, що не має ні найменшого поняття, про що я говорю. Я йому майже повірила, навіть стала думати, що це я раптом щось наплутала. Вкінці ми навіть посміялися на цю тему, але наступного дня цікавість взяла своє.

Я знову полізла перевіряти пошукові запити. Цього разу там не було нічого. Історію почистили. Розмовляти з чоловіком я перестала. Була дуже холодною, а він все ніяк не міг зрозуміти, чому. Добре, що я зробила скріншоти перед тим, як він усе почистив. 

Надіслала їх коханому ввечері. Він знову все заперечував. Запитував, чому я йому не вірю, що він ні про що таке не знає і не цікавиться подібними темами. Мені так хочеться йому повірити, але я розумію, що факти залишаються фактами.

До цього у нас уже були подібні інциденти, тому вірити чоловікові я не могла. Так тривало періодично раз в три-чотири місяці протягом 4-х-5-ти років. Чоловік приїжджав додому, говорив, що був в такому-то барі, а вранці це заперечував. Мене дуже дратувало, що він п’яним сідає за кермо і взагалі чому він проводить час з друзями за пиятикою, а не із сім’єю вдома? Потім говорити про це ми перестали.  А  останні 5 років таке більше не повторювалося. Я заспокоїлась І ось знову! 

До слова, колись його друзі якраз користувалися ескорт-послугами. Ну, вони парубки вільні або невірні. А він? А він колись обговорював це зі мною і обурювався, що це огидно, підло та низько. Один раз, на самому початку наших відносин, на його телефон якимось чином записався дзвінок в ескорт-послуги, який робив його друг, поки вони разом були за кордоном. Він тоді дуже переконливо сказав, що друг попросив кудись подзвонити з його телефону і вийшов в коридор. Я тоді наївно повірила. Але тепер так не зроблю.

Хоча зараз я сильно заплуталася і зовсім нічого не розумію. Якщо він бреше, то я одразу ж подам на розлучення, як тільки повернуся додому. Але якщо помиляюся я? Звичайно, останнім часом я почала помічати, що чоловік багато працює, більше не робить мені компліменти і, приходячи після роботи додому, замість спільної вечері сидить у телефоні. Але я не думала, що за усім цим ховається зрада. 

Взагалі сім’я у нас цікава. Мені 28, чоловікові – 50. Знаю, що різниця велика, але у нас вже є двоє дітей. Одружені ми 5 років, а знайомі понад 10. Чоловік у мене забезпечений. Я, до слова, жодного дня за своє життя не працювала на роботі. Планувала колись шукати щось, коли молодша дитина пішла в садок, але чоловік проти.

Але це все дурниці. Зараз я не знаю, що робити з імовірною зрадою коханого. Як дізнатися правду? Я люблю його. Не хочу, щоб наш шлюб закінчився саме так. Може, я і змогла б пробачити, якби це була випадкова зрада з каяттям та вибаченнями. Якби він сам у всьому зізнався. Але заплановані походи до повій – це перебір.

Я не хочу жити у брехні. Вічні підозри зведуть мене з розуму.  Та й стежити за ним постійно я не збираюся. Він доросла людина. Повинен уже знати, що таке відповідальність.

Сама я ніколи не зраджувала. Тож не хочу подібного у свій бік. Я не помічала, щоб мій чоловік колись задивлявся на інших жінок, навіть не проявляв інтересу. Але зараз я вже нічого не розумію. Може, це я так хотіла думати і сліпо у це вірила. А насправді він – ще той гультіпака. Я вже третю добу не знаходжу собі місця. 

Що мені робити? 

На контакт чоловік не іде. Сам розповідати не збирається. Каже, що я з глузду з’їхала і він ніколи мені не зраджувала. А що тоді я бачила у пошуку і чому все зникло після нашої розмови? А ви як гадаєте? Як мені краще вчинити?

Чи здаються вам такі підозри обґрунтованими? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector